تعبیر خواب آتش گرفتن لباس در خواب به چه معناست؟

10

خبرینا | در این بخش از تعبیر خواب سایت به تعبیر خواب آتش گرفتن لباس می پردازیم. همانطور که می دانید تعبیر خواب به واکاوی و پیش بینی معنی یک اتفاق در رویا و خواب گفته می شود که توسط امامان و اشخاص معروف ایرانی و خارجی انجام شده است.

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس در خواب

تعبیر خواب آتش

آتش در خواب نمادی بسیار پیچیده محسوب می شود که می تواند معنی مثبت یا منفی داشته باشد. در هنگام تعبیر خواب آتش، لازم است که تمام جزییات خوابتان و واکنش احساسی تان درخواب را بررسی نمایید.

آتش می تواند یک سمبل خیلی معنوی باشد که نمایانگر دگرگونی ، روشنگری ،روشنفکری و روشن بینی است . از سوی دیگر، آتش می تواند نشان دهنده خطر، خشم ، عشق ،دلبستگی ، غضب ، هیجان ، شور و شوق ، رنج وعذاب یا ترس و وحشت باشد.

دیدن آتش گرفتن لباس در خواب به روایت امام صادق (ع)

 • اگر لباس کسی را بر تن آتش گرفته ببیند ، چنین تعبیر شود که آن شخص را احتمال رسیدن مصیبت ، ترس ، بیم و گرفتاری وجود دارد.

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

 • اگر بیننده خواب ببیند که او را در آتش افکندند و از هول و هراس بیدار شد نشان آن است که از منبع قدرتی به او ستم می شود اگر آتش او را نسوزاند نشان آن است که با بی رغبتی به سفری می رود که از آن سفر هیچ  سودی عاید او نمی شود.

 • اگر بیننده خواب ببیند که با آتش افروخته شده لباسش سوخت زیانی به او می رسد و اگر دستش سوخت به یکی از اعضا بدنش آسیب می رسد.

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس به روایت ابراهیم کرمانی

 • اگر ببیند آتش لباسش را سوزاند، با خویشان و فامیل و نزدیکان و حتی افراد خانواده خود نزاع و دشمنی می کند، صورت دیگر تعبیر این قسمت می تواند چنین باشد که از طریق ضرر و زیان، محنت مال از دست دادن به او میرسد.

تعبیر خواب آتش گرفتن لباس از منابع خارجی

 • در خواب می بینید لباسی که پوشیده اید می سوزد، بنابراین این رویا ناپسند و مشکوک تلقی می شود.

 • ممکن است در زندگی با بحران مواجه شوید. مخصوصا اینکه در رابطه خود دعوا می کنید، نشان دهنده رابطه بد خانواده، دوست یا بقیه موارد است.

 • یا شاید، ممکن است متحمل ضرر مالی شوید.

 • یا ممکن است رویایتان یک خواب آزاردهنده ذهنی باشد. به هر حال باید با احتیاط عمل کنید.

 • اگر ببینید که در خواب لباستان در گوشه ای از خانه یا جایی در حال سوختن است به معنای بدشانسی است.

اگر موارد دیگری در خوابتان بود که در این مطلب نیامده لطفان برایمان بنویسید تا تعبیر آن را برایتان در همین پست قرار دهیم.

10 دیدگاه در “تعبیر خواب آتش گرفتن لباس در خواب به چه معناست؟

 1. ناشناس گفت:
  ۱

  سلام من خواب دیدم برای کمک به یک پیرزن وارد خانه اش شدم در خانه ی آن پیرزن لباسی از خودم کهتنم نبود گوشه ی خانه اش آتش گرفت و من هرچه سعی بر خاموشی داشتم حتی باریختن آب هم خاموش نشد بعد آتش شروع به سخن گفتن کردمفهوم صحبت آتش این بود که تو نمیتونی منو خاموش کنی تلاش نکن در بالای سر آتش هم باران می بارید فقط آن نقطه که آتش بود اما آتش خاموش نمی شد که بیدار شدم باوحشت بسیار زیاد ممنون میشم که تعبیرش کنید

 2. ناشناس گفت:
  ۱۰

  سلام من خواب دیدم که با یه خانوم وارد یه جایی شدم و ایشون یه اتیش کوچیک درست کردن و ماهم نزدیک اتیش نشستیم یه لباس ابی تنم بود که کم کم لباس من اتیش میگرفت و سریع اونو خاموش میکردم چندبار این اتفاق تکرار شد که هربار من اون اتیشو خاموش میکردم و وقتی لباسمو نگاه کردم دیدم فقط دوسوراخ کوچیک در لباس افتاده ممنون میشم که تعبیرش کنید

 3. پریناز گفت:
  ۱
  ۵

  سلام من ی نامادری دارم و تو خاب هم میدیم لباس هامو تو آتش انداخته و من میرم با ناراحتی بر میدارم میبینم همشون سوخته ممنون میشم تعبیر کنید

 4. ناشناس گفت:
  ۱
  ۲

  سلام پسرم خواب دیده با یکی دعوا میکنه براش اتش پرت میکنه یه تکه از اتش هم روی بازوی من میوفته لباسمو اتیش میزنه و اون یه نفر هم اتیش میگیره اتیش اون طرف نور نداشته ولی لباسای من که اتش گرفته نور داشته

 5. پارمیس گفت:
  ۴

  سلام من خواب دیدم لباس من و دخترم آتیش گرفته و قسمت ساق پاهام سوخته لطفاً بفرمایید تعبیرش چیست با سپاس

 6. ناشناس گفت:
  ۱
  ۲

  خواب دیدم لباس مشکی پسرم ک برای عزاداری امام حسین خریده روی اجاق گاز افتاده و قسمتیش سوخته و غیر قابل استفاده هست

 7. ناشناس گفت:
  ۱
  ۱

  سلام من خواب دیدم یه تیکه از چادر مشکیم سوخته و دارم گریه میکنم ک چادر نو بخرم تعبیرش چیه

 8. ندا گفت:
  ۷
  ۶

  سلام من خواب دیدم لباسم اتیش گرفته بود و خاموش کردم تعبیرش چیه؟؟

 9. شنو گفت:
  ۱
  ۱

  از یه مغازه لباس دزدیدم وا کنار گزاشتم ولی بعد برگشتم بردارم دیدم سوخته و شامپو توش بون نسوخته بود اونو برداشتم

 10. ناشناس گفت:
  ۱
  ۱

  سلام خواب دیدم که مانتوی مورد علاقم رو از کمد در اوردمو و دیدم که همه ی جاهاش سوخته شده از هرطرفی که میگرفتم میدیدم که یه سوختگی جدید داره

نظرات