همه چیز در مورد مسابقه The Voice صدای برتر ام بی سی پرشیا

0

مسابقه The Voice یا صدای برتر ام بی سی پرشیا

خبرینا | به تازگی قرار است مسابقه ای جدید از شبکه ماهواره ای فارسی زبان ام بی سی پرشیا به نام The voice یا صدا پخش شود.

مسابقه The Voice یا صدای برتر ام بی سی پرشیا

بشبکه تلویزیونی MBC Persia که در امارات که تجربه تقریبا نا موفقی در ضبط برنامه Persia’s Got Talent داشت، حالا در حال ضبط برنامه بزرگ و احتمالا پر سر و صدای The Voice فارسی یا صدای برتر است.

مسابقه بزرگ خوانندگی و انتخاب صدای برتر که پیش از این نسخه امریکایی و دیگر نسخه های آن در دنیا سر و صدا کرده بود.

داوران مسابقه صدای برتر ام بی سی پرشیا

قرار است در مسابقه جدید The Voice شبکه ام بی سی پرشیا بیژن مرتضوی، کامیار، لیلا فروهر و سوگند از خوانندگان خارج نشین به عنوان داور حضور پیدا کنند.

ثبت نام در مسابقه صدای برتر ام بی سی پرشیا

در حال حاضر امکان ثبت نام در مسابقه صدای برتر MBC persia وجود دارد و می توانید با مراجعه به لینک www.tvpcasting.live/pages/other-applications در این مسابقه شرکت کنید. در این سایت متنی به فارسی و انگلیسی نوشته شده که در زیر آن را می خوانید:

​آیا آنچه که برای یک خواننده‌ی فوق‌ستاره‌ شدن لازم است را دارید؟
ما به دنبال خوانندهای با استعداد تک‌خوان، دو نفره و سه نفره هستیم تا در فصل اول برنامه ما شرکت کنند.اگر صدایی دارید که داوران ما را وادار به چرخش صندلی‌شان می‌کند دوست داریم که از شما بیشتر بشنویم. موفق باشید!

تاریخ پخش مسابقه The Voice فارسی MBC persia

ضبط The Voice فارسی یا صدای برتر آغاز شده و پس از تدوین بخش هایی از آن، تیزر های مربوط به برنامه در شبکه MBC Persia پخش خواهد شد. هنوز تاریخ دقیقی از زمان پخش مسابقه وویس یا صدای برتر منتشر نشده اما گفته شده قرار است این مسابقه در بهمن ماه بر روی آنتن ام بی سی پرشیا برود.

ام بی‌ سی پرشیا MBC persia

ام بی‌ سی پرشیا شبکه تلویزیونی فارسی‌زبان ماهواره‌ ای از گروه MBC با مالکیت مرکز پخش خاورمیانه است که مقر آن در شهر دوبی قرار دارد. این شبکه فارسی در ماهواره های یاهست و یوتل ست دبلیو ۳ در دسترس است که فرکانس دریافت آن را در زیر می بینید.

یاه‌ست ۱۱۹۹۶ عمودی ۲۷۵۰۰ HD و SD
یوتل‌ست دبلیو ۳ ای ۱۱۳۸۷ افقی ۲۷۵۰۰ HD

 

نظرات