الک بالدوین چگونه “ستاره زن در حال ظهور” را کشت؟ + عکس و جزئیات ماجرا

0

خبرینا | الک بالدوین در سر صحنه فیلمبردای با شلیک گلوله یک زن را کشت و کارگردان را نیز زخمی کرد! این خبر شوکه کننده امروز تمامی خبرگزاری ها و رسانه های آمریکا و جهان بود. خبری که با گذشت چند ساعت از آن جزئیات بیشتری از آن آشکار شده است.

تراژدی الک بالدوین با اسلحه در صحنه فیلم برداری

داستان تراژدی الک بالدوین با ستاره در حال ظهور

الک بالدوین، بازیگر معروف آمریکایی در صحنه فیلم‌برداری یک فیلم وسترن به اشتباه با شلیک تفنگ کمری باعث کشته شدن مدیر فیلم‌برداری و زخمی شدن کارگردان فیلم شد که در حال حاضر تحت مراقبت‌های اورژانس می‌باشد.

این خانم کشته شده، یک زن ۴۲ ساله اوکراینی بود که به دلیل شدت جراحت در بیمارستان جان باخت. او توسط مجله «سینماتوگرافر آمریکا» به عنوان «ستاره در حال ظهور» انتخاب شده بود.

جزئیات بیشتر از حادثه تیراندازی الک بالدوین بر سر صحنه فیلم Rust

هنگام تولید فیلم «زنگ / Rust» در نیومکزیکوی آمریکا حادثه‌ای تلخ روی داد که به کشته شدن فیلمبردار فیلم انجامید. به گفته پلیس، هالینا هاچینز، فیلمبردار فیلم که با هلی‌کوپتر به بیمارستان منتقل شد، جان باخته است و جوئل سوزا، کارگردان فیلم در بیمارستان تحت درمان است.

عکس: هالینا هاچینز Halyna Hutchins

عکس: هالینا هاچینز Halyna Hutchins

سمت راست: جوئل سوزا Joel Souza و سمت چپ الک بالدوین Baldwin

چهره پریشان الک بالدوین لحظاتی بعد از تیراندازی مرگبار در صحنه فیلمبرداری

در بیانیه انجمن فیلمبرداران سینمای آمریکا در این باره آمده است: «جزئیات حادثه هنوز مشخص نیست، اما ما در تلاشیم تا اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم. ما خواهان تحقیقات کامل درباره این حادثه تراژیک هستیم.»

اولین حرف‌های «الک بالدوین» پس از حادثه مرگبار

بالدوین در صفحه توییتر خود نوشت:
هیچ واژه‌ای برای رساندن شوک و اندوهم در مورد حادثه غم انگیزی که جان «هالینا هاچینز»، همسر، مادر و همکار تحسین شده‌ همه ما را گرفت، وجود ندارد.

من به طور کامل با تحقیقات پلیس برای بررسی نحوه وقوع این فاجعه همکاری می‌کنم و با همسر او در تماس هستم و از او و خانواده‌اش حمایت می‌کنم.

قلب من برای همسر، فرزند و همه کسانی که هالینا را می‌شناختند و دوست داشتند، شکسته است.

داستان فیلم Rust

داستان فیلم «Rust» درباره پسری ۱۳ در آمریکای قرن نوزدهم است که به دلیل قتل تصادفی و غیرعمد یک دامدار به اعدام با طناب دار محکوم شده است. بالدوین در فیلم نقش پدربزرگ این پسر را بازی می‌کند.

الک بالدوین در سر صحنه فیلم rust بعد از بازجویی توسط پلیس به علت تیراندازی

کشته شدن در صحنه فیلمبرداری گرچه نادر اما واقعی است. سال ۱۹۹۳ بردندون لی پس بروس لی در صحنه فیلمبرداری با شلیک گلوله کشته شد.

توییت چند سال پیش الک بالدوین در مورد شلیک اشتباهی!

جالب است بدانید که الک بالدوین در سال ۲۰۱۷ لینک خبری از کشته شدن یک نفر به دست پلیس توییت کرده بود و نوشته بود: “جالبه واسم که اشتباهی کشتن کسی، چه حسی باید داشته باشه!”

نظرات