ماجرای تجاوز و خودکشی فرحناز خلیلی دختر بوشهری + عکس

0

به گزارش خبرینا، روز گذشته وبسایت رکنا در خبری اعلام کرد عکاسی ۲۵ ساله در روستای بوالخیر بوشهر به نام فرحناز خلیلی، پس از عکاسی در یک مراسم عروسی، از صاحب باغ به اتهام «تجاوز» شکایت کرد اما پس از رفتار «خیلی بد قاضی» پرونده و فشار روحی خودکشی کرد و جان باخت.

انتشار این خبر با موج بسیار زیاد واکنش ها در شبکه های اجتماعی مواجه شد و حتی در چند شبکه ماهواره ای نیز به آن پرداخته شد.

ماجرای فرحناز خلیلی از زبان اقوام

در گزارش رکنا آمده:

عموزاده فرحناز خلیلی در مورد این حادثه به خبرنگار رکنا گفت:«فرحناز عکاس بود و به خاطر شغلش گاهی در مجالس اهالی روستا شرکت می کرد.دو ماه قبل از خودکشی فرحناز او در عالی شهر برای عکاسی به باغی رفته بود اما در پایان مراسم با مشتری بر سر مسائل مالی اختلاف پیدا کرده بود.آن فرد فرحناز را مورد خشونت کلامی و رفتاری قرار داده بود.او از فرحناز سواستفاده های زیادی کرد و بالاخره فرحناز از او به اتهام تجاوز شکایت کرد اما به دلیل شرایط محیط زندگی موضوع شکایتش را کسی جز من و همسرم نمی دانست.»

عکس: فرحناز خلیلی

عکس: فرحناز خلیلی دختر عکاس بوشهری

عموزاده فرحناز در ادامه گفت:«فرحناز موضوع شکایت خود را پیگیری قانونی می کرد و پرونده او با موضوع شکایت تجاوز در جریان است اما شایعه شده قاضی با او برخورد خیلی بدی کرد و فرحناز خیلی ناراحت شد.فشار روحی ناشی از این اتفاق در آخر باعث شد که فرحناز دست به خودکشی بزند.هر چند هنوز نتیجه آزمایش پزشکی قانونی به دستمان نرسیده اما گفته می شود که فرحناز با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرده بود.»

تجاوز به فرحناز خلیلی و خودکشی به خاطر رفتار قاضی؟

اما در تازه ترین واکنش به این خبر، دادگستری استان بوشهر توضیحاتی را به رسانه ها در این باره اعلام کرد. دادگستری بوشهر: در پی طرح شکایتی مبنی بر آدم‌ربایی و تجاوز به خانمی در بوشهر، پرونده‌ای تشکیل شد. با مراجعه شاکی نزد قاضی، وی اعلام می‌کند که حدود بیست روز پیش از سوی فردی مورد تجاوز قرار گرفته است و قاضی پس از استماع اظهارات این خانم، سریعاً دستورات لازم را در جهت تکمیل تحقیقات و ارائه ادله جرم صادر کرد.

عکس: فرحناز خلیلی دختر عکاس بوشهری

شاکی علی‌رغم اینکه مدعی وجود یک فایل صوتی برای اثبات جرم شده بود ولی دیگر به‌منظور پیگیری شکایت به دستگاه قضایی مراجعه نمی‌کند.

گفتنی است، کالبدشکافی جسد به‌منظور بررسی علت فوت صورت‌ گرفته و نتیجه آزمایشات به مرجع قضایی اعلام می‌شود.

نظرات