بازیگر نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

0

نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ : هان هه جین  زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱ بازیگر اهل کره جنوبی است. وی برای اولین در سال ۲۰۰۱ کاملا اتفاقی با فیلم کوتاه Magic Thumping از کلاس های هنری برای بازیگری جلوی دوربین دعوت شد. او همچنین در  سال ۲۰۰۲ د یک سریال کوتاه بازی کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت و در این راستا به شهرت رسید.سایت خبرینا بیوگرافی و معرفی این بازیگر را برای شما آماده کرده. همراه ما باشید.

نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ

بازیگر نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

هان هه جین  زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱ بازیگر اهل کره جنوبی است. وی برای اولین در سال ۲۰۰۱ کاملا اتفاقی با فیلم کوتاه Magic Thumping از کلاس های هنری برای بازیگری جلوی دوربین دعوت شد. او همچنین در  سال ۲۰۰۲ د یک سریال کوتاه بازی کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت و در این راستا به شهرت رسید.

وی از سال ۲۰۰۳ با Yoo Na-ul خواننده کره ای وارد رابطه عاشقانه اش شد و به مدت ۹ سال با هم زندگی کردند که متاسفانه از هم جدا شدند او چند سال بعد از جدایی با کی سونگ یونگ بازیکن و کاپیتان تیم ملی فوتبال کره جنوی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک دختر می باشد نا گفته نماند او در حال حاضر بخاطر حضور همسرش در تیم نیوکاسل یواتید در انگلستان زندگی می کند.

او به گفته خودش در بازیگری بسیار کم کار شده و مشغول نگهداری از فرزند خود در کشور غریب است و با این وجود هر چند سال یکبار بازی می کند. نا گفته نماند ایشان جوایز زیادی کسب کرده اند از جمله : برنده جایزه بهترین بازیگر جدید زن کی.بی. سی برای تو ستاره هستی ،برنده جایزه بهترین بازیگر ام.بی. سی برای قوی باش، گوم سون ،برنده جایزه بهترین بازیگر ام.بی. سی برای جومونگ ،برنده جایزه پی دی از اس بی اس برای شفاخانه جهانی و….

هان های جین در جومونگ

هان های جین

همراه ما باشید

نظرات