محل بازی مجدد سپاهان و الاتحاد کجاست؟ + زمان بازی

0

توافق ایران و عربستان برای تکرار بازی سپاهان – الاتحاد

امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه در دیدار با خبرنگاران پس از پایان جلسه هیئت دولت مطالب مهمی درباره بازی سپاهان – الاتحاد به زبان آورد.

سپاهان و الاتحاد

به گزارش خبرینا به نقل از ورزش سه، در شرایطی که خبرنگاران حوزه دولت در تلاش برای ضبط صدای وزیر بودند، او صحبت‌هایش را اینطور آغاز کرد: مایلم درباره بازی روز دوشنبه نماینده ایران و عربستان، نکته‌ای را به اطلاع شما برسانم. در همان زمان، من و وزیر امور خارجه عربستان سعودی به طور مستقیم با هم در تماس بودیم. روابط تهران و ریاض در مسیر درست خودش پیش می‌‌رود و نباید اجازه بدهیم ورزش تبدیل به اهرم سیاسی در دست هر طرفی بشود.

او ادامه داد: توصیه ما به AFC هم این است که حتما درباره اتفاقی رخ داده بر مبنای فنی نظر بدهند. بین ما و عربستان سعودی این توافق وجود دارد که بازی در تاریخ بعدی که متعاقبا اعلام خواهد شد، دوباره برگزار شود.

به این ترتیب به نظر می‌رسد این مسابقه که با جنجال‌های بسیار به اتمام رسید، در نهایت با یک تصمیم ورزشی شرایط نرمالی پیدا کند.

مجل بازی تکرار سپـاهان و الاتحاد

با توجه به صحبت‌های وزیر امور خارجه اگر طرف عربستانی بر این قول استوار باشد باید در مسیر تجدید این بازی حساس از گروه C لیگ قهرمانان آسیا بین سپاهان و الاتحاد با شرایط میزبانی نماینده ایران بود.

نظرات