مدل مانتو تابستانی 2023 | انواع مدل مانتو های تابستانی جدید

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مانتو تابستانی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم.مانتو های تابستانی ۱۴۰۲ | مانتو های تابستانی دخترانه | مانتو های تابستانی دخترانه شیک | مانتو های تابستانی جدید ۱۴۰۲ | مانتو های تابستانی جدید دخترانه | مانتو های تابستانی کوتاه
از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل مانتو تابستانی را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023

جدیدترین مدل مانتو تابستانی ۲۰۲۳

شاید شما اهل ریسک در استایلتان نباشید و از رنگ های زرد و صورتی و … استفاده نکنید، برای شما رنگ های کرم، طوسی روشن و سفید بهترین گزینه برای مانتو هستند.این رنگ های خنثی علاوه بر اینکه شمارا در برابر گرما حفظ میکنند، ست کردن را هم برای شما آسانتر میکنند.
یکی دیگر از اصولی که هنگام انتخاب و خرید یک مانتوی تابستانی باید به آن توجه داشت مدل یقه یک مانتو است.مانتوهایی با یقه بزرگ میتوانند اشتباه ترین انتخاب شما باشند، زیرا یقه آنها روی گردنتان قرار گرفته و گرما را تشدید میکنند.از این رو مانتوهای فاقد یقه یا انواعی که یقه های کوچک دارند میتوانند انتخاب های مناسبتری برای فصل گرما باشند.
کرپ حریر و کرپ اسکاچی از پارچه‌ای هستند که در روزهای گرم تابستان می‌توان از آن‌ها بهره برد. کرپ مازراتی نیز، یکی از انواع کرپ است که بافت کلفت تری از دو نوع قبلی دارد اما برای یک ست مانتو شلوار شیک در هنگام بهار، می‌تواند مناسب باشد. پس به این نکته در هنگام خرید ست مانتو شلوار، توجه داشته باشید.
مانتوهای اور سایز برای خانم‌های جوان که به تیپ‌های نیمه رسمی تمایل دارند، مناسب خواهد بود. همچنین مانتو های کتی با رنگ‌های شاد و پاستلی می‌تواند بهترین انتخاب برای مدل مانتو تابستانی باشد. اگر قد بلندی دارید اما ریز نقش هستید، مانتو های چین دار به اصطلاح عروسکی به استایل شما جلوه زیبایی خواهد داد.

جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023 جدیدترین مدل مانتو تابستانی 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات