مانتو ساحلی با کت 2023 | مانتو ساحلی دو تیکه

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مانتو ساحلی با کت ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مانتو ساحلی با کت را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

فصل تابستان، گاهی آنقدر هوا گرم و یا شرجی است که پوشیدن شلوار باعث عرق سوز شدن بدن و بیماری‌ و آلرژی­‌های پوستی می‌شود. اولین و مهم­‌ترین نکته این است که برای تابستان الیاف­ طبیعی را انتخاب کنید. پارچه‌های پنبه‌ای، اصطلاحا نخی، از جنس لینن و پارچه­‌هایی که تار و پود با کیفیت اما باز دارند از بهترین و مناسب­‌ترین جنس‌­ها برای گذران فصل گرم تابستان هستند. این پارچه‌ها سبک بوده، بوی بد و عرق بدن را نمی‌گیرند، به این دلیل که به پوست بدن اجازه‌ی تنفس می‌دهند.

جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023

جدیدترین مانتو ساحلی با کت ۲۰۲۳

با رسیدن فصل گرما ترندهای محبوب به لباس­‌های متناسب با فصل تغییر می­‌کنند. رنگ­‌های تیره که جاذب نور و آفتاب هستند جای خود را به لباس‌هایی با رنگ‌­های روشن می­‌دهند که گرما را در خود نگه نمی‌­دارند. جنس‌­های ضخیم و محکم با پارچه­‌های نازک، حریر و سبک جایگزین می­‌شوند و همه چیز برای تعطیلات و سفرهای تابستانی و خوش گذرانی­‌های این برهه از سال آماده می­‌شود. اسم تابستان همیشه در ذهن با ضد آفتاب­‌ها، عینک­‌های آفتابی، کفش‌­های جلو باز و صندل­‌ها، کلاه و نقاب‌­ها همراه است.
رنگ‌های سرد حس خنکی را تداعی می‌کنند و اگر در کنار یک رنگ گرم مکمل قرار بگیرند یکی از جذاب‌ترین استایل‌های‌ تابستانی را برایتان رقم می‌زنند. حتی اکنون که در حال خواندن این متن هستید، خودتان را با این رنگ‌­ها تصور کنید، احساس نو بودن، شادابی و اعتماد به نفس تمام وجودتان را پر می‌کند. این روزها اوورال­ و پیراهن­‌ها و انواع لباس­‌های ساحلی، موجود در بازار و در دسترس هستند. چالش اصلی دختران در پوشیدن پیراهن­ و اوورال­‌های بلند و گشاد ساحلی، زیبا بودن و شیک پوشی بدون غرق شدن در بلندی و آزادی این لباس‌­ها است.

جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023 جدیدترین مانتو ساحلی با کت 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات