دیزاین ناخن جدید 2023 | طرح ناخن شیک و خاص

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دیزاین ناخن جدید ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دیزاین ناخن جدید را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

می توان از این تکنیک برای گرفتن طرح های شیب دار و بی رنگ بر روی ناخن ها استفاده کرد. رنگی که پس از استفاده از اسفنج به دست می آورید، احتمالاً پاشیده شده و به هم ریخته می شود. بسته به طرح مورد نیاز و طرح مورد انتظار می توان از هر نوع اسفنجی، رنگ یا آرایش یا هر ابزار مورد نیاز دیگری در این تکنیک استفاده کرد.

جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023

جدیدترین دیزاین ناخن جدید ۲۰۲۳

در مورد تکنیک مهر زدن به ناخن، ابتدا تصویری که روی ناخن چاپ می‌شود، باید توسط لایه‌ای از رنگ‌های مخصوص ناخن پوشانده شود. بعدا می‌توانید از سوهان به‌صورت سفت و محکم در سراسر آن استفاده کنید تا فقط لاک ناخن به‌عنوان باقی‌مانده در الگو دیده شود. سپس در نوسان غلتشی از مهر زنی استفاده می شود تا تصویر را کرم رنگ کند و سپس این تصویر بر روی ناخن ها درج می شود.
امروزه دستگاه های دیجیتالی طراحی و دیزاین ناخن به وجود آمده اند. این دستگاه ها بیشتر با درمانگران یا سالن های زیبایی ناخن کاری استفاده می شوند. این روش خودکار است و بنابراین زمان بسیار کمتری برای به دست آوردن ظاهر آرت ناخن مورد نظر نیاز است. همچنین می توانید عکس ها یا تصاویر اسکن شده را از دوربین های دیجیتال برای چاپ روی ناخن ها دریافت کنید. این ماشین ها بسیار گران هستند، تقریباً ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ پوند قیمت دارد.
می توان از شابلون هایی استفاده کرد که روی لایه خشک لاک چسبیده می شوند و به عنوان پس زمینه برای تصویر شابلون عمل می کنند. همانطور که در نوار چسب انجام می دهیم، کل ناخن با یک لاک ناخن رنگی متفاوت رنگ می شود. سپس پس از مدتی که خشک شد، شابلون از روی ناخن برداشته می شود و در نتیجه الگوی مشابه شابلون ساخته می شود.

جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023 جدیدترین دیزاین ناخن جدید 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات