مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 | بهترین مدل مانتو

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. بهترین مدل مانتو مشکی | بهترین مدل مانتو جلو بسته | بهترین مدل مانتو برای افراد چاق | بهترین مدل مانتو ۱۴۰۲ | بهترین مدل مانتو کتی | بهترین مدل مانتو جلو بسته دکمه دار | بهترین مدل مانتو دخترانه | بهترین مدل مانتو برای افراد لاغر | بهترین مدل مانتو تابستانی جدید | از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید  را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

بهار، تابستان، پاییز و زمستان هر چهار فصل مانتو مخصوص به خود را دارند. و جنس آن به دمای هوای محل زندگی شما بستگی دارد اما عمده انتخاب خانم ها برای فصل بهار و تابستان معمولاً مانتو نخی با رنگ های روشن می باشد. این در حالی است که در فصل پاییز و زمستان به دلیل برودت و سرما خانم ها به مانتو های ضخیم و تیره رنگ روی می آورند در بسیاری از موارد نیز مانتو در فصل زمستان جایگاهی ندارد. و معمولاً از کاپشن یا پالتو استفاده می شود.

جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023

جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید ۲۰۲۳

ضخامت پارچه کاملاً بستگی به فصل و آب‌وهوایی منطقه دارد، مثلاً اکثر افرادی که در مناطق سرد سیر زندگی می‌کنند، سعی بر این دارند که مانتوهایی باضخامت بیشتری تهیه کنند مانند پارچه‌های از نوع خزدار، فوتر، و پشمی و… در فصل تابستان نیز از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌شود که در میان مردم به آنها نخی یا نازک می‌گویند. پس در این قسمت اگر می‌خواهید مانتویی را انتخاب کنید حتماً حواستان به شرایط آب‌وهوایی باشد که بتوانید بهترین ضخامت را برگزینید.
با وجود اینکه انتخاب رنگ مانتو تقریباً یک امر صد در صد اختیاری است. و معمولاً خانم ها بدون در نظر داشتن اهمیت نقش رنگ در استایل، در زمان خرید تنها سلیقه خود را مد نظر می گیرند. به همین دلیل گاهی پس از مدت کوتاهی از انتخاب خود پشیمان می شوند پس لازم است در انتخاب خود راز رنگ ها را به کار بگیرند تا شاهد استایل فوق العاده شیک و جذاب باشند.
کسانی که دارای پوست های تیره هستند، بهترین رنگ برای این نوع رنگ پوست رنگهایی مثل: خاکی، سفید، آبی ملایم، آبی کلاسیک، طوسی روشن، گلبه ای هستند. همچنان این نوع رنگ پوست باید از رنگهای مثل: قهوه ای تیره، مشکی، فیروزه ای، سبزیشمی، قرمز، قرمز تیره پرهیز کنند.

 

جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو فوق العاده شیک و جدید 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات