تزیین کیک 2023 | تزیین کیک تولد شکلاتی جدید

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین کیک ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین کیک را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

برای تزئین کیک شما می­‌توانید از همان خامه قنادی که برای خامه کشی کیک استفاده کردید، استفاده کنید. برای ایجاد تضاد رنگی روی کیک، از رنگ‌­های خوراکی استفاده کنید. مقداری از خامه قنادی را در قیف شیرینی پزی بریزید. مطابق سلیقه‌­تان ماسوره را انتخاب کنید و خامه را به صورت نواری یا دایره­‌ای روی کیک قرار دهید. اگر دوست دارید از این روش استفاده کنید، می‌­توانید خامه را با فاصله از لبه کیک به صورت دایره­‌ای بگذارید تا به شکل گل در بیاید. سپس گل بعدی را به همین شکل با فاصله از گل قبلی قرار دهید تا تمام حاشیه کیک را تزئین کنید.

جدیدترین تزیین کیک 2023

جدیدترین تزیین کیک ۲۰۲۳

فروشگاه‌­های لوازم قنادی لوازم متنوعی برای تزئین کیک دارند. ترافل­‌های رنگی، مرواریدهای خوراکی، اکلیل‌­های خوراکی، شکل­‌های مختلف و استندهایی با نوشته‌­های زیبا (مانند «تولدت مبارک») از جمله وسایلی هستند که می­‌توانید در فروشگاه­‌های لوازم قنادی پیدا کنید.
میوه­‌های تازه بهترین انتخاب برای تزئین کیک هستند. توت فرنگی و بلوبری ترکیب بسیار زیبایی در کنار هم می­‌سازند. اگر در برش دادن میوه­‌ها به شکل و فرم­‌های خاص مهارت دارید، می­‌توانید از انواع میوه­‌ها برای تزئین کیک استفاده کنید. آسان‌­ترین راه برش دادن میوه‌­ها به صورت لایه‌­ها نازک است. نکته­ای که باید به آن توجه کنید این است که ظاهر میوه­‌های تازه و به خصوص برش داده شده بعد از مدتی بهم می‌­ریزد. برای مثال سیب برش داده شده بعد از مدتی سیاه می‌­شود. برای جلوگیری از این اتفاق، می‌­توانید از میوه‌­هایی استفاده کنید که دیرتر خراب شوند. یا با ترفندهایی مدت زمان بیشتری آن را سالم نگه دارید. مثلاً برای حفظ ظاهر تازه‌­ی سیب می‌توانید چند قطره لیموترش را روی آن بریزید.

جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023 جدیدترین تزیین کیک 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات