تزیین کشک بادمجان تک نفره 2023 | تزیین کشک بادمجون مجلسی جدید

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین کشک بادمجان تک نفره ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین کشک بادمجان تک نفره  را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

مهم‌ ترین استفاده درمانی از کشک، پیشگیری از بروز یا پیشرفت بیماری پوکی استخوان است. میزان مناسب کلسیم و فسفر و نسبت این دو ماده مغذی در ترکیب کشک شرایط ایده‌آلی را برای استفاده بهینه از کشک مصرفی در پیشگیری از پوکی استخوان به وجود آورده است.
کشک بادمجون هم مانند میرزا قاسمی از آن خوراک‌های پرطرفداری است که می‌توانید به راحتی با بادمجان خرد یا له شده در خانه به عنوان میان وعده یا وعده اصلی یا حتی یک افطاری ساده تهیه کنید. طرز تهیه میرزا قاسمی را در کتاب کاله می‌توانید بخوانید.
کشک بادمجان، کشک بادمجون یا حتی کشک و بادمجان، یک نوع دیپ ایرانی است که به روش‌های مختلف در ایران پخته می‌شود، مثلا در بخش‌هایی از ایران برخی به این غذا گوجه اضفاه می‌کنند.

جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023

جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  ۲۰۲۳

برای تهیه کشک بادمجان برحسب ذائقه خودتان می‌توانید هم بادمجان کبابی و هم بادمجان سرخ‌شده استفاده کنید. کافی است بادمجان‌ها را با چنگال یا گوشت‌کوب خوب له کنید و سپس در مخلوط پیاز و سیری که سرخ شده بریزید و خوب مخلوط کنید. سپس گردو را اضافه کنید و مجدد تفت دهید و در نهایت کشک را اضافه کنید و بگذارید مقداری مواد روی شعله بپزند و به خورد هم بروند. بعد از مدت کوتاهی کشک بادمجان شما آماده است و کافی است بگذارید مقداری خنک شود تا بتوانید آن را تزیین کنید.
تزیین به شکل فینگرفود یا لقمه‌ای: کشک بادمجان را همان‌طور که قبل هم گفتیم می‌توانید به شکل لقمه‌ای یا فینگرفود هم در آورید. کافی است یا ظروف کوچک یک‌بار مصرف استفاده کنید یا مثلا در یک ظرف بزرگ با قالب‌های کوچک، لقمه کشک بادمجان درست کنید.
پیاز داغ کشک بادمجان نباید کم باشد، البته خیلی زیاد هم نباید باشد. چون طعم و مزه غذا را تغییر خواهد داد و ممکن است به ذائقه مهمان‌ها خوشایند نباشد.

 

جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023 جدیدترینتزیین کشک بادمجان تک نفره  2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات