تزیین کاپ کیک 2023 | عکس کاپ کیک های فانتزی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین کاپ کیک ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین کاپ کیک را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

هنگام درست کردن کاپ کیک باید طبق دستور عملی که گفته شده عمل کنید. اینکه بخواهید از هر خوراکی و ماده‌ای که در خانه دارید، برای پخت کاپ کیک استفاده کنید، اشتباه است. برای مثال اینکه به جای سفیده تخم‌مرغ از تخم‌مرغ کامل استفاده کنید، شکر را کمتر بریزید و به جای بکینگ پودر از جوش شیرین استفاده کنید، هریک اشتباهاتی هستند که معمولا خیلی از افراد آن‌ها را انجام می‌دهند. این کار باعث می‌شود کاپ کیک بافت خوبی نداشته باشد و وقت و پول شما هم به هدر رود.

جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023

جدیدترین تزیین کاپ کیک ۲۰۲۳

ترکیب خامه و شکلات ذوب شده که هم می توانید کاپ کیک را در این ترکیب به صورت گرم بغلتانید تا نرم شود و هم می توانید از این ترکیب به صورت سرد به عنوان رویه کاپ کیک استفاده کنید. در یک تابه کوچک ½ فنجان خامه زده شده را بریزید و بگذارید در حرارت ملایم بجوشد. تابه را از روی حرارت بردارید. یک بسته شکلات شیری را داخل تابه بریزید. هم نزنید. بگذارید ۵ دقیقه بماند. سپس هم بزنید تا نرم شود.
رویه پنیر خامه ای بیشتر به عنوان رویه کیک هویج و کیک مخملی قرمز استفاده می شود اما به عنوان رویه کیک شکلاتی و سیب هم استفاده می شود. این رویه به راحتی روی کاپ کیک پخش می شود و با قیف های شیرینی پزی حالت می گیرد. ۲۲۰ گرم پنیر خامه ای کم چرب را با ¼ فنجان کره آب شده و ۱ قاشق چایخوری وانیل در یک کاسه متوسط با یک همزن برقی با سرعت متوسط مخلوط کنید تا نرم شود سپس ۲ فنجان پودر شکر را آرام آرام اضافه کنید و خوب هم بزنید. برای آنکه غلظت مناسب پیدا کند در صورت لزوم ۱ تا ۲ قاشق چایخوری شیر کم چرب اضافه کنید.

جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023 جدیدترین تزیین کاپ کیک 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات