تزیین غذا و سفره آرایی 2023 | عکس زیباترین تزیین غذا

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین غذا و سفره آرایی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین غذا و سفره آرایی را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

غذا جزو اصلی ترین موارد در سفره است، پس به اندازه کافی وقت بگذارید و آن را با تزیین سر سفره بیاورید. می توانید قبل از مهمانی، مدل های مختلف تزیین غذا مورد نظرتان را با استفاده از سایت های مختلف ببنید، همچنین در اینجا چند نمونه برای شما می آوریم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید. تزیین غذا می تواند از مهمترین ۹ چیدمان عالی برای سفره ایرانی به حساب آید پس هرچه بتوانید یک طرح منحصر به فرد و شکیل را خلق کنید، سفره تان متفاوت تر خواهد شد.

جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023

جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی ۲۰۲۳

زیاده روی نکنید – تزئین کردن غذا می‌تواند آن را جذاب کند، اما نباید زیاده روی کرد. تزئین بیش از حد ممکن است اثر معکوس داشته باشد. این قانون را فراموش نکنید که هرچه یک غذا اجزای رنگی بیشتری داشته باشد، کمتر باید تزئین شود. برای غذاهای رنگارنگ سه شاخه سبزی تازه کافی است، در حالی که سالادی که رنگ‌های زنده زیادی ندارد می‌تواند ترئین شلوغ‌تری داشته باشد.
استفاده از مواد غذایی مختلف – در تزئین سالاد می‌توانید از سبزیجات خام یا آب پز استفاده کنید. برای مثال شلغم خام می‌تواند برای ایجاد یک ترکیب سفید و چغندر برای ایجاد یک ترکیب قرمز مناسب باشد. برای تزئین به شکل گل؛ برگ‌های تره، جعفری، خیار و نعنا می‌تواند به عنوان ساقه و برگ مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین لیمو، پرتقال و آووکادو را می‌توان به شکل سبد و قایق در آورد. توجه داشته باشید که بعضی از سبزیجات پخته شده به دلیل عدم شکل پذیری، قابل استفاده برای تزئین نیستند.

 

جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023 جدیدترین تزیین غذا و سفره آرایی 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات