دکوراسیون جدید منزل 2023 | دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دکوراسیون جدید منزل ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دکوراسیون جدید منزل را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

استفاده از نورپردازی‌ها برای روشن‌کردن فضای داخلی و خارجی در طراحی دکوراسیون مدرن امروزی، پرکاربرد و پرطرفدار است. روشنایی‌های نقطه‌ای، خطی و شاخه‌ای، با نورهای سفید، فضایی مدرن و لوکس در خانه‌ ایجاد می‌کند. لوازم روشنایی و لوسترهایی که در این سبک به کار می‌رود، معمولا جذابیت هنری خاصی دارند، چرا که نورپردازی‌ها کانون توجه در دکوراسیون خانه های مدرن هستند.
در گذشته دکوراسیون اتاق نشیمن، فضای جدایی برای مردها در نظر گرفته می‌شد اما در دکوراسیون خانه‌های مدرن امروزی تمایل زیادی به ترکیب عناصر مردانه و زنانه در هر فضایی است. ایجاد تعادلی زیبا و دلپذیر در دکوراسیون مدرن، تمام فضاهای خانه را از اتاق خواب تا اتاق نشیمن و ناهارخوری، برای همه اعضای خانواده طراحی می‌کند.

جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023

جدیدترین دکوراسیون جدید منزل ۲۰۲۳

رعایت اصل عدم ‌تقارن از ویژگی‌های اصلی طراحی مدرن است، البته در عین حال باید تعادل حفظ شود. برای این‌ کار آینه، قاب یا تابلو را نباید درست وسط بالای مبلمان، میز یا قفسه‌ کتاب قرار داد، اما باید با وسیله دیگری که وزن بصری نا مشابه اما یکسان دارد، تعادل حفظ شود.
برای آن‌که یک دکوراسیون اصولی و درست داشته باشید، باید به اصول طراحی آن توجه کافی داشته باشید. اصول مختلفی وجود دارند که برای طراحی دکوراسیون باید رعایت شوند. این اصول که برای بهبود بخشیدن جلوه بصری و روانشناسی یک دکوراسیون تعیین شده‌اند، برای سبک‌های مختلف توصیه‌های خاصی دارند. اما ماهیت کلی آن‌ها یکسان است و باید به هر یک از این اصول توجه کرد تا دکوراسیونی کامل داشت.

جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023 جدیدترین دکوراسیون جدید منزل 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات