دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 | زیباترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

در بحث نورگیری، فضای آشپزخانه جز فضاهای فرعی دسته بندی می شود. به عبارتی نیاز به پنجره، برای آشپزخانه ضرورتی ندارد و تعبیه یک نورگیر برای این فضا کفایت می کند. اما داشتن نور مناسب در آشپزخانه یکی از مهم ترین آپشن برای آشپزخانه تلقی می شود. با استفاده از پنجره یا نورگیر در فضای آشپزخانه نور طبیعی در روز می تواند نور مورد نیاز فضا را تامین کند. البته به اندازه پنجره آشپزخانه شما هم بستگی دارد. توجه داشته باشید در نور پردازی طبیعی در آشپزخانه اجاق گاز را هیچگاه در نزدیکی پنجره قرار ندهید.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک ۲۰۲۳

در طراحی دکوراسیون مکان‌های کوچک، از رنگ‌های تیره استفاده نکنید. کفپوش‌ها و رنگ چوب کابینت‌ها هر چه بیشتر به سمت رنگ سفید و شیری متمایل باشد، فضا از جهت بصری بزرگ‌تر دیده خواهد شد. حتی برای دکوراسیون بیشتر، از لوسترهای نسبتا بزرگ برای آشپزخانه استفاده کنید.
استانداردها در ابعاد و اندازه بخش­ های مختلف آشپزخانه اهمیت زیادی دارد. این استانداردها با توجه به ارگونومی انسان و راحت بودن دسترسی افراد به وسایل مختلف در نظر گرفته می­ شوند. به طور مثال ارتفاع کابینت زمینی، طول و عرض کابینت­ های آشپزخانه، طول و عرض فضای قرارگیری یخچال و… جزو ابعاد استاندارد آشپزخانه هستند.
استانداردها در ابعاد و اندازه بخش­ های مختلف آشپزخانه اهمیت زیادی دارد که با توجه به ارگونومی انسان و راحت بودن دسترسی افراد به وسایل مختلف در نظر گرفته می­ شوند. مثلا مساحت آشپزخانه باید در حداقل­ ترین اندازه خود؛ حدود ۵/۵ متر مربع باشد. در این صورت فقط وسایل ضروری در آشپزخانه جای می­ گیرند. یا مثلا ارتفاع کابینت‌های زمینی که حداکثر ۹۰ سانتی‌متر است و اگر بیشتر از این باشد کار روی کانتر راحت نخواهد بود.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات