دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 | دکوراسیون آشپزخانه جدید

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

یکی از مهم ­ترین مراحل طراحی کابینت آشپزخانه هستند. یک طراح و معمار، از همان ابتدا که فضای آشپزخانه را جانمایی و طراحی می­ کند باید به فکر قرارگیری کابینت ­ها هم باشد. دیوارهایی که برای آشپزخانه تعریف می­ شوند امکان نصب کابینت را فراهم می ­کند. ایده­ های جدیدترین برای طراحی آشپزخانه بدون کابینت و همینطور کابینت­ دار وجود دارد. مثلا می­ توانید یک دیوار از آشپزخانه را به جای کابینت شلف­ هایی نصب کنید که برخی از وسایل آشپزخانه روی آنها قرار بگیرند.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده ۲۰۲۳

در طراحی آشپزخانه، ممکن است خیلی از طراحان ابتدا محل سینک را تعیین کنند و بر اساس آن طراحی را انجام دهند. در گذشته خانه‌داران زمان زیادی را برای شستن ظرف و … صرف می‌کردند و همین موضوع دلیل این شکل از طراحی در آشپزخانه‌‌های سنتی بوده است. این نوع از طراحی هنوز هم راهگشا است چرا که هنوز هم زمان بیشتری از آشپزی و دیگر کارهای مربوط به آن نسبت به یخچال و گاز به سینک اختصاص دارد. بنابراین بسیار مهم است که سینک در جایی مناسب قرار بگیرد؛ به طور مثال محلی که چشم‌اندازی به پنجره داشته باشد، همچنین جزیره آشپزخانه محل مناسبی برای قرار گیری سینک است.
هر اندازه که به طراحی و دیگر جزئیات مربوط به آن اهمیت دهید باز هم ممکن است بعد از اتمام کار اجرای آشپزخانه توسط پیمانکار، از اینکه آشپزخانه اجرا شده با تصویر ذهنی که از قبل داشتید متفاوت باشد. بنابراین برای جلوگیری از هدررفت هزینه و دیدن نقص‌‌های احتمالی قبل از اجرای آشپزخانه بهترین راهکار ممکن تهیه تصاویر سه بعدی از آشپزخانه دلخواهتان است.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات