تزیین کیک خانگی 2023 | عکس تزیین کیک خانگی بدون خامه

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین کیک خانگی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین کیک خانگی را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

یکی دیگر ازدلایل خوابیدن پف کیک، پایین بودن دمای کیک است. پس سعی کنید دمای مناسبی را برای کیک انتخاب کنید و این نکته را بدانید که دمای هر کیک با کیک دیگر متفاوت است و زمان پخت هر کیک نیز متفاوت است و باید از ظاهر کیک که طلایی می شود و یا استفاده از خلال چوبی از پختن کیک اطلاع پیدا کنید.
در هنگام پخت باید به نکات کیک پزی توجه شود. برای تهیه کیک های گوناگون از قبیل کیک ساده ،کیک خیس و… نکات کلیدی وجود دارد که باید حتما آن نکات به دقت رعایت شود به عنوان مثال در یک کیک نیاز به جدا کردن زرده از سفیده ندارید ولی در بعضی دستور تهیه ها حتما باید جدا کنید که این نکات برای هر کیکی متفاوت می باشد.

جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023

جدیدترین تزیین کیک خانگی ۲۰۲۳

گاهی نامناسب ریختن مواد کیک درون قالب ،دلیلی برای خمیری شدن کیک می شود. وقتی می خواهید مواد کیکی که آماده کرده اید درون قالب بریزید سعی کنید مواد را به طور یکنواخت به تمام سطوح قالب بریزید و اگر این کار را نکنید و مواد را یکجا درون قالب خالی کنید،کیک خمیری می شود.
گاهی هم دلایلی مانند تمیز نبودن قالب به هنگام ریختن مواد اولیه، چرب نکردن تمام قالب کیک، عدم استفاده از کاغذ روغنی، بالا بودن دمای فر و خمیر شدن کیک باعث می شود که کیک به خوبی از قالب جدا نشود و کیک خراب شود.
اگر کیک را به صورت اشتباه از قالب جدا کنید،کیک خراب می شود. گاهی داغ بودن قالب کیک زمان جدا کردن کیک، باعث می شود که کیک را به صورت اشتباه از قالب جدا کنید و گاهی هم دلایلی مانند تمیز نبودن قالب به هنگام ریختن مواد اولیه، چرب نکردن تمام قالب کیک، عدم استفاده از کاغذ روغنی، بالا بودن دمای فر و خمیر شدن کیک باعث می شود که کیک به خوبی از قالب جدا نشود و کیک خراب شود.

 

جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023 جدیدترین تزیین کیک خانگی 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات