دکوراسیون منزل ساده 2023 | خانه های ساده و شیک ایرانی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دکوراسیون منزل ساده ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دکوراسیون منزل ساده را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

برنامه ریزی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. برای آغاز هر پروسه‌ای، برنامه‌ریزی حرف اول را می‌زند. برنامه‌ریزی در دکوراسیون شامل نیازسنجی، هدف‌گذاری، بررسی نکات مالی و مواردی از این دست است. جمع‌آوری و دسته‌بندی اطلاعات در خصوص گزینه‌های مختلف پیش رو در زمینه‌ی انتخاب انواع مبلمان یا پوشش‌های سطوح، رنگ، نورپردازی و … را نیز می‌توان بخشی از یک برنامه‌ریزی کامل دانست.

جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023

جدیدترین دکوراسیون منزل ساده ۲۰۲۳

باید بدانید به این که یک سطح به چه صورتی دیده و لمس می شود، بافت می گویند. در واقع این عنصر به فضای داخلی جذابیت و عمق می دهد و به دو دسته بافت بصری و واقعی تقسیم می شود. برای مثال در طراحی داخلی اتاق خواب زیر، بافت سنگی در دیوار آن به کار رفته است.
همچنین نورپردازی باعث کوچک یا بزرگ به نظر رسیدن اتاق‌ها می‌شود. به همین دلیل نحوه‌ی نورپردازی در اتاق‌های بزرگ و کوچک با یکدیگر متفاوت است. در اتاق‌های بزرگ برای ایجاد گرما و صمیمت بیشتر از نورهای متمرکز استفاده شده و در فضاهای کوچک توزیع یکنواخت نور از دلگیر شدن فضا جلوگیری می‌کند.
ایجاد تعادل متقارن در فضا بسیار آسان است که اغلب آن را در محیط های رسمی و کلاسیک مشاهده می کنیم. برای این کار باید نقطه کانونی را به عنوان محور تقارن در نظر بگیرید و مانند اتاق پذیرایی زیر، وسایل را در اندازه، شکل، بافت و رنگ کاملا یکسان، در دو طرف آن محور قرار دهید.

جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ساده 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات