دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 | عکس خانه های ساده و شیک

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

در طراحی دکوراسیون مدرن همه چیز باید ساده، خلوت و بدون جزییات و زرق و برق باشد. در این سبک باید اجزای به کار رفته در دکوراسیون چون مبلمان، رنگ‌ها، پرده‌ها، فرش، کف‌پوش و تزیینات نیز به سبک مدرن طراحی شده باشند. توجه داشته باشید که در دکوراسیون داخلی خانه‌های مدرن با اینکه معمولا متریال صنعتی به کار می‌رود اما متریال طبیعی و ارگانیک نیز به شکل‌های ساده می‌تواند به این سبک حس زندگی را القا کند.

جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023

جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک ۲۰۲۳

توجه به پس زمینه ای که اجزای دکوراسیون داخلی معاصر را در خود جای می دهد از نکاتی است که باید به آن توجه داشت. فضای خالی، روی دیوارها، بین مبلمان و بالای بخش های فوقانی، به اندازه فضاهای پر شده از وسایل اهمیت دارد.
اگر نگاهی به اطرافتان بیندازید، متوجه می شوید که جای‌جای اتاق مملو از وسیله‌ها و اثاثیه‌ای با مواد اولیه متفاوت است. همچنین درب‌ها و دیوارها، سقف، پنجره و کف اتاق نیز مواد اولیه خاص خود را دارند. در دکوراسیون داخلی انتخاب مواد اولیه مناسب برای هر یک از موارد امری ضروری و غیرقابل چشم‌پوشی ا‌ست. انواع مبلمان، میزها و صندلی‌ها، فرش و … باید از نظر نوع مواد اولیه ویژگی‌های مطلوبی داشته باشند.
تکرار یک عنصر مانند شکل، رنگ، الگو و بافت ساده ترین روش برای ایجاد ریتم در طراحی داخلی است. برای این کار می توانید یک الگو را در کاغذ دیواری یا پارچه و یا یک رنگ و شکل را در چندین بخش از فضا تکرار کنید. همان طور که در تصویر زیر می بینید، تکرار برآمدگی و تورفتگی دیوار پشت تخت، در فضای داخلی اتاق خواب ریتم به وجود آورده است.

جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023 جدیدترین دکوراسیون منزل ایرانی جدید و شیک 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات