مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 | مدل مانتو با پارچه ابروبادی دو رنگ

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مانتو ابروبادی طرح دار ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم.مانتو با پارچه ابروبادی طرح دار | مانتو با پارچه ابروبادی اشکی | مانتو با پارچه ابروبادی گلدوزی شده | مانتو با پارچه ابروبادی مشکی | مانتو با پارچه ابروبادی گلدار | مانتو با پارچه ابروبادی طلاکوب | مانتو با پارچه ابروبادی ساده |
از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل مانتو ابروبادی طرح دار را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

طرح ابر و بادی یا ماربل، به طرحی گفته می شه که از ترکیب رنگ های مختلف که در هم تنیده شده اند ایجاد شده است! در این طرح، معمولا از چند رنگ مختلف ( هم رنگ های متضاد و هم رنگ ها نزدیک به هم) استفاده می شه و بدون اینکه این رنگ ها با هم دیگه ادغام بشن، در کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرحی خاص و جذاب رو به وجود میارن که به نام ابرو بادی معروف هست.

جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023

جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار ۲۰۲۳

برای دوخت مانتو، شیمرها بهترین نوع پارچه¬های ابروبادی هستند. این پارچه به دلیل داشتن آهار برای دوخت مانتو مناسب‌اند. آهار کمک می‌کند تا لباس‌هایی مانند مانتو که نیاز بیشتری به قالب دارند بهتر در تن خودنمایی کنند و همچنین چون بافت سبک و لطیفی دارند برای فصل تابستان و بهار و زیرسارافون گزینه خوبی به نظر می‌رسند. آبرفت این پارچه صفر است و با خیال راحت میتوانید این پارچه را شسته مورداستفاده قرار دهید.
اساس پارچه ابروبادی عموما نخ و کتان است. بنابرین برای شست وشوی پارچه‌های نخ و کتان می‌توانید از ماشین‌های لباسشویی و آب با درجه حرارت تا ۳۰ درجه استفاده کنید و زمانی که هنوز پارچه اندکی مرطوب است شروع به اتوکشی غیر مستقیم کنید. اگر هم پارچه خشک بود می‌توانید با دادن طوبت با اندکی آب شروع به اتوکشی کنید. با اعمال کردن تمامی نکاتی که گفته شد طول عمر پارچه یا لباس شما بیشتر خواهد شد و دیرتر خراب خواهندشد یا بر اساس رد اتو از بین نخواهند رفت. و در آخر توجه داشته باشید استفاده از برخی شوینده‌ها برای این پارچه‌ها مناسب نیست و قبل از خریداری شوینده و پارچه نکات لازم را از فروشنده مورد نظر بپرسید.

جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023 جدیدترین مدل مانتو ابروبادی طرح دار 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات