مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 | مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار و صاف

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل کوتاهی مو تا سرشانه ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل کوتاهی مو تا سرشانه را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

شانه‌های مخصوص کوتاهی از ابزار‌های مهم و کارآمد در پیرایش مو هستند که انواع متنوعی دارند. از رایج ترین و پر استفاده ترین آنها می‌توان به شانه‌های تقسیم اشاره کرد که دندانه‌ها و دسته‌های نازک از جنس استیل بدون زنگ یا پلاستیک فشرده داشته و برای تقسیم بندی مو استفاده می‌شوند. همچنین شانه‌های دندانه ریز که از جنس پلاستیک فشرده یا استیل بدون زنگ هستند و در حین کوتاهی برای یک اندازه برش زدن قیچی در هر دسته استفاده می‌شوند. برخی شانه‌ها هم دارای تیغ هستند که برای پیتاژ و خورد کردن نوک مو کاربرد دارند.

جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023

جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه ۲۰۲۳

تیغ‌های کوتاهی نیز ابزار بسیار تخصصی مورد استفاده در مدل‌های کوتاهی خصوصا در مدل‌های ژورنالی و مدل‌های کوتاهی مو در آقایان و خانم‌ها هستند. انواع مختلفی دارند؛ برخی مشابه شانه‌های ظریفی هستند که تیغ در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد و برای پیتاژ و خرد کردن مو بیشتر استفاده می‌شوند. برخی هم مانند تیغ‌های اصلاح هستند که برای موهای ریز و سطحی مو در پشت گردن یا پیشانی و پشت گوش و خط ریش کاربرد دارند.
قبل از هر مدل کوتاهی باید موها تقسیم بندی شوند و لایه لایه از گردن به بالا کوتاهی انجام شود. پیرایشگر مدام در حال جدا کردن دسته‌های مو از یکدیگر است برای سهولت در انجام این تقسیم بندی و دسته کردن، از گیره‌های تقسیم استفاده می‌شود. گیره‌های تقسیم از جنس استیل، ضد زنگ و پلاستیک فشرده هستند و در عین حال که بسیار محکم هستند به راحتی قابل استفاده و جا به جایی هستند.

 

جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023 جدیدترین مدل کوتاهی مو تا سرشانه 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات