مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 | کمد دیواری رختخواب و لباس

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل کمد دیواری شیک و جادار ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل کمد دیواری شیک و جادار را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

اتاق یکی دیگر از نکات مهم در طراحی کمد دیواری محسوب می‌شود. از سوی دیگر جنس و کیفیت موادی که برای ساخت کمد استفاده می‌شود نیز بسیار مهم است.
کمدهای دیواری معمولا ابعاد بزرگی داشته و فضای زیادی را در خانه و اتاق به خود اختصاص می‌دهند. به همین دلیل ظاهر آن‌ها در دکوراسیون اتاق بسیار تأثیرگذار است. از این رو انتخاب رنگی مناسب با فضای اتاق یکی دیگر از نکات مهم در طراحی کمد دیواری محسوب می‌شود. از سوی دیگر جنس و کیفیت موادی که برای ساخت کمد استفاده می‌شود نیز بسیار مهم است.

جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023

جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار ۲۰۲۳

برای طراحی کمدی که کارایی خوبی برایتان داشته باشد، ابتدا باید نیازهای خودتان از این کمد را مشخص کنید. قسمت‌های مورد نظرتان در کمد دیواری مانند جای رختخواب‌ها، کشوها و اندازه آن‌ها، قفسه‌ها و غیره را مشخص کنید یا برای مثال اگر تمایل به استفاده از دستگیره کابینت شاخه ای در کمد دیواری خود دارید، آن را به طراح اطلاع دهید.

متریال یا جنس کمد های دیواری می تواند ملامینه و ام دی اف MDF باشد. که با توجه به بودجه و نوع سلیقه کارفرما تعیین می شود. هر دو متریال دارای تنوع رنگ و طرح گسترد ای هستند که می توان در مکان های مختلف از آن ها استفاده کرد. اما جنس درب کمد می تواند با بدنه آن متفاوت باشد. درب هایی از جنس چوب راش، بلوط آمریکایی، و کانادایی، گردو و راش از زیبا ترین و با کیفیت ترین جنس ها برای درب های کمد دیواری می باشد.

 

جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023 جدیدترین مدل کمد دیواری شیک و جادار 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات