مدل رنگ مو هایلایت 2023 | رنگ موی هایلایت عروس

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل رنگ مو هایلایت ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل رنگ مو هایلایت را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

اصولا پوست­های سرد نیاز بیشتری به گرمی و جذابیت دارند و هر چقدر تناژ رنگ­های انتخابی برای این نوع پوست، گرم­تر یا برنزه ­تر باشد، شادابی و نشاط بیشتری به چهره می ­بخشند.
به دلیل درشت بودن چهره و نبودن زاویه در اعضای صورت، بهتر است دراطراف صورت از رنگ­های گرم و تیره یا تکنیک هایلایت با ۲ تا ۳ درجه اختلاف با رنگ زمینه، استفاده کنید. انتخاب رنگ­های سرد و روشن کردن موهای اطراف صورت، باعث نافرم و بدشکل شدن صورت­های گرد و پر می­شود، پس تا جایی که می­توانید اصول انتخاب رنگ با آناتومی چهره را رعایت کنید.

جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023

جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت ۲۰۲۳

انتخاب رنگ مو و هایلایت مناسب ، درست به اندازه لباسی که می­پوشیم و آرایش صورت، در ظاهر ما تاثیرگذار است و می تواند ما را زیبا، شاداب و جوان یا بی­ روح و مسن نشان جلوه دهد. هایلایت یکی از تکنیک­ هایی هست که هیچ­گاه قدیمی نمی­ شود و در عین حالی که باعث به وجود آمدن تغییر در چهره می­شود، روشی کم دردسر و راحت است.
برای اینکه رنگ موها دوام پیدا کند، در شامپو کردن و شستن موها باید قواعد خاصی را رعایت کرد؛ اول از همه بدانید بعد از رنگ کردن حداقل تا ۲۴ ساعت نباید موها را شامپو زد و شست تا رنگ بتواند به خوبی در هر ساقه مو نفوذ کند. علاوه بر این باید بدانید شستن کمتر موها مساوی است با دوام بیشتر رنگ مو چون وقتی موها را زیاد بشویید شامپو چربی‌های طبیعی روی مو را که از رنگ محافظت می‌کند، می‌شوید. در واقع بهترین حالت، شستن یک روز در میان موهاست، اگر هم موهای‌تان خیلی چرب است تا حدی که ریشه‌های‌ موکاملا کثیف به نظر می‌رسد، می‌توانید از تکنیک شامپو خشک استفاده کنید.

جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023 جدیدترین مدل رنگ مو هایلایت 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات