طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 | کاشت ناخن دخترانه کوتاه فانتزی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل طرح ناخن شیک و باکلاس ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های طرح ناخن شیک و باکلاس را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

لاک‌هایی بخرید که موادی مثل فرمالدهید، تولوئن و دی‌بوتیل فتالات در مواد تشکیل‌دهنده خود نداشته باشند. این مواد ممکن است ضررهایی داشته باشند و حتی به عنوان آلرژن نیز ناخته می‌شوند. سعی کنید از لاک‌هایی که سریع خشک می‌شوند، استفاده نکنید چون این لاک‌ها ممکن است باعث خشکی ناخن‌های شما شوند. خشکی ناخن باعث شکننده شدن و ترک خوردن ناخن می‌شود.

جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023

جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس ۲۰۲۳

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که وقت زیادی را در آرایشگاه ها صرف مانیکور و کاشت ناخن می کنند، خوب است بدانید که این کار آسیب بسیاری به ناخن های شما وارد کرده و آن را از حالت طبیعی خارج می کند. بهتر است تنها در مواقع خاص ناخن هایتان را مانیکور کنید و انجام این کار را به افراد کاملا حرفه ای بسپارید. چنانچه قصد دارید خودتان به ناخن هایتان رسیدگی کنید، بهتر است به جای صیقل کردن سطح ناخن با استفاده از سوهان زبر، نوک بلند شده ناخن ها را سوهان بکشید. برای این کار از سوهان نرم و استاندارد استفاده کنید.
برای پاک کردن هرگونه چربی یا آلودگی از روی ناخن‌ها، از لاک‌پاک‌کن استفاده کنید. حتی اگر لاک ندارید می‌توانید از لاک‌ پاک کن برای تمیز کردن ناخن استفاده کنید. هر نوع لاک پاک کن که در اختیار دارید روی مقداری پنبه یا پد بریزید و ناخن را تمیز کنید. می‌توانید از پدهای آماده هم استفاده کنید.

جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023 جدیدترین طرح ناخن شیک و باکلاس 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات