طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 | طرح ناخن شیک و باکلاس تابستانی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل طراحی ناخن اسپرت شیک ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های طراحی ناخن اسپرت شیک را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

کاور ژل ناخن به دو روش پلی ژل و ژل بیلدر انجام می شود. روش انجام کار با پلی ژل فرقی با بیلدر ژل ندارد. تنها تفاوت این است که پلی ژل به صورت تیوپی است و بیلدر ژل به صورت کاسه ای در بازار وجود دارد. البته این دو نوع ژل ویژگی های متفاوتی دارند، اما به طور کلی مراحل انجام کار در هر دو یکی است.

جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023

جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک ۲۰۲۳

برای پاک کردن لاک ناخن، پنبه ای را در لاک پاک کن فرو ببرید و آن را برای چند ثانیه در برابر ناخن نگه دارید. سپس پنبه را در طول ناخن حرکت دهید تا لاک پاک شود. از q-tip استفاده کنید که در لاک پاک کن فرو برده اید. اینکار می تواند لاک های جا مونده در لبه های ناخن را پاک کند. توصیه می کنیم از دستمال های حرفه ای به جای پنبه استفاده کنید تا بتوانید لاک اضافی را پاک نمایید.
یکی از پرطرفدارترین روش های لاک زدن است که در صورت عدم مهارت نیز می توانید از این روش برای طراحی ناخن های کوتاه و بلند خود استفاده کنید. طراحی ساده ناخن هیچ گاه از مد نمی افتد و شما می توانید از آن برای حضور در کلیه مراسم استفاده کنید. برای آن که طراحی ناخن ساده شما جذاب تر به نظر برسد، بهتر است از لاک های زیبا به رنگ های متفاوت و جذاب استفاده کنید. اگر تمایل داشتید کمی از سادگی بیش از حد ناخن های خود بکاهید، می توانید یک یا دو انگشت خود را به رنگ دیگری لاک بزنید.

جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023 جدیدترین طراحی ناخن اسپرت شیک 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات