مدل مو با کلیپس 2023 | بستن مو با کلیپس برای عروسی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مو با کلیپس ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل مو با کلیپس را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

هر فردی آرزوی داشتن یک مدل موی مناسب را دارد که تمام خصوصیات خوب صورت را برجسته و عیوب آن را پنهان نماید. امروزه انواع مدل مو جدید، وجود دارد که به دلیل تنوع زیاد، انتخاب مدل مناسب دشوار است. به علاوه، افراد از روندهای مد پیروی میکنند و دوست دارند مدل موی جدید، رنگ سال یا فصل و مد ترند شده را امتحان کنند…

جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023

جدیدترین مدل مو با کلیپس ۲۰۲۳

در صورتیکه پیشانی شما نسبتا پهن و یا عریض است و فک یا چانه ای باریک و کشیده دارید، فرم صورت شما یک مثلث معکوس و نوک آن به سمت پایین است. در هر دو حالت فرم صورت مثلثی، گونه ها محو هستند. این شکل از چهره شما، بسیار شبیه به صورت قلبی شکل است. در اینجا برعکس صورت حالت مثلث رو به بالا، میخواهیم پیشانی پهن را کوچکتر کنیم و کمی حجم به بخش چانه دهیم تا به چشم بیاید.
یک چهره ذوزنقه ای یا گلابی شکل با پیشانی کوچک و کوتاه و همینطور فک مربعی و پهن مشخص میشود. زاویه ها تقریبا شبیه به فرم مربعی هستند. برای این افراد؛ مدل هایی که در بخش فک یا همان چانه بیش از حد پهن میشوند و موهای خیلی صاف و مستقیم اکیدا ممنوع میباشد.
به لطف مدل موی مناسب هر فرم صورت زنانه، میتوانید نگاه دیگران را به خود جلب کنید. یک استایل خوب و مناسب، اعتماد به نفس باورنکردنی را به شما خواهد داد. حتی یک استایل به نسبت ساده با مدل موی خوب همواره مورد توجه قرار خواهد گرفت. ینابراین به عنوان یک خانم، مدل مویی را انتخاب کنید که شما را جذاب نماید.

جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023 جدیدترین مدل مو با کلیپس 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات