مدل ناخن ۱۴۰۲ | مدل ناخن رنگ سال ۱۴۰۲

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل ناخن ۱۴۰۲از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل ناخن ۱۴۰۲ را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

استفاده از محصولات ویژه تخصصی مانند پوشش پایه و پوشش خارجی برای مقاصد خاصی است. پوشش اولیه و پایه حالت چسبندگی دارد و به عنوان فیکساتور یا استحکام کننده برای مینای ناخن ها عمل می کند. این پوشش از طرف دیگر مانع از لک شدن ناخن هایی می شود که لاک تیره رنگ دارند. یک پوشش خارجی که دیرتر خشک می شود به سطح ناخن ها حفاظ پوششی می دهد.

جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲

جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲

کاشت ژل، نوین‌ترین و به روزترین جایگزین کاشت‌های اکریلیک به حساب می‌آید. این مدل کاشت اگرچه نقاط ضعفی دارد، اما به خوبی مشکلات ناشی از کاشت اکریلیک را پوشش داده است و سلامت شما را به خطر نمی‌اندازد.
برخی از خانم‌ها، با ناخن‌های لاک زده و نامرتب برای کاشت ناخن به سالن آرایشی مراجعه می‌کنند. بعضی دیگر نیز، پیش از این از انواع ژلیش یا کاشت استفاده کرده‌اند و می‌خواهد آنها تغییر دهند یا تمدید نمایند. به همین خاطر است که پاکسازی سطح ناخن، به عنوان یکی از مراحل آماده سازی کاشت توسط تکنسین‌ها شناخته می‌شود.
پس از کوتاه شدن ناخن‌ها، نوبت سوهان کشی است. در این گام تکنسین به کمک سوهان، دور تا دور ناخن‌هایتان را مرتب می‌کند و آنها را حالت می‌هد. اگر قرار است فقط ژلیش انجام دهید، بهتر است درباره حالت ناخن دلخواه خود در همین گام با تکنسین مربوطه صحبت نمایید.
ابزار بافر، بستر ناخن را برای پذیرش مواد کاشت و ژل آماده می‌کند.این ابزار، حالتی شبیه سمباده دارد و با توجه به ضخامت سطح خود، شماره‌بندی می‌شود.تکنسین، بافر را به آرامی روی سطح ناخن می‌کشد و بافتی ناهموار را ایجاد می‌کند.این تکنیک، چربی اضافی سطح ناخن را از بین می‌برد و ماندگاری مواد ژل را افزایش می‌دهد.پس از بافرکشی ناخن، کار مانیکور به پایان می‌رسد و تکنسین به سراغ مراحل کاشت می‌رود.

جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲ جدیدترین مدل ناخن ۱۴۰۲

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات