مدل موی کوتاه مردانه 2023 | مدل مو پسرانه خوشتیپ کوتاه

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل موی کوتاه مردانه ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل موی کوتاه مردانه را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

اگر موهایی دارید که زود آسیب می‌بینند و می‌شکنند، دنبال محصولاتی باشید که حاوی پروتئین‌هایی مانند کلاژن و مراتین باشند. این مواد مغذی به بازگردانی موهای از دست رفته کمک می‌کنند.
اگر وقت کمی برای حالت دادن به موهای‌تان دارید، استفاده از سشوار ایده خوبی‌ست. اما اگر زیاد از این وسیله استفاده کنید، به مرور موهای‌تان آسیب می‌بیند. همچنین بهتر است از سشوار برای مرطوب کردن موی خیس استفاده کنید و سپس اجازه دهید هوای آزاد به طور کامل موی سر را خشک کند.
اگر از شامپو زیاد استفاده کنید، دوش آب داغ بگیرید و با حوله به مدت زیاد سرتان را خشک کنید، روال و روتین مراقبت از موی مردانه را رعایت نکرده‌اید و در نتیجه احتمال شکستن و ریزش مو بسیار بالا می‌رود. با انجام نکات یاد شده، می‌توانید حتی تا سنین میانسالی و پیری موهای سالم داشته باشید.

جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023

جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه ۲۰۲۳

از آب سرد و ولرم به جای آب داغ استفاده کنید: حمام با آب داغ آرامش بخش است ولی باعث خشک شدن پوست و مو می‌شود. برای این که موهای زیباتر و درخشان‌تری داشته باشید از آب ولرم و یا سرد برای شستن موها استفاده کنید یا حداقل موها را با آب گرم بشویید و با آب ولرم و سرد آبکشی کنید تا درخشش و زیبایی موها به آن‌ها بازگردد.
استفاده از سشوار روش سریع و خوبی برای خشک کردن موها است اما اگ این کار هر روز انجام شود به تدریج موهای شما کدر شده و آسیب خواهند دید. به خصوص اگر متوجه کاهش حجم موهای خود شده‌اید حتما استفاده از سشوار و سایر محصولات حرارتی حالت دهنده مو را کنار بگذارید تا موها بتوانند خود را بازسازی کنند. اگر می‌خواهید حجم موهای خود را افزایش دهید موهای خیس را در خلاف جهت رویش شانه کنید و اجازه دهید خشک شوند.

جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات