بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی آسو پاشاپور و همسرش

0

آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران میباشد. او متولد ۱۳ مهر ۱۳۷۷ در تهران است در رشته بازیگری تئاتر تحصیل کرده و دانش آموخته دانشگاه هنر و معماری میباشد ادامه بیوگرافی آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران را با هم میخوانید

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی آسو پاشاپور و همسرش

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست

آسو پاشاپور بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۱۳ مهر ۱۳۷۷ در تهران است در رشته بازیگری تئاتر تحصیل کرده و دانش آموخته دانشگاه هنر و معماری میباشد

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست

بیوگرافی و سوابق آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران

آسو پاشاپور فعالیت های خود را از دوران دانشجویی با تئاتر آغاز کرد. او علاوه بر بازیگری تجربه فعالیت در طراحی دکور و منشی صحنه و ایده پرداز دکور در تئاتر را نیز در کارنامه خود دارد.

این بازیگر جوان برای اولین بار با بازی در سریال ترور خاموش بطور حرفه ای وارد قاب تلویزیون شد و توانست گام بلندی در موفقیت بردارد.

اما بیشترین درخشش و شهرت آسو پاشاپور برای بازی در سریال ملکاوان در نقش پونه است. او در نقش پونه در سریال ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی بازی کرده است که از شبکه آی فیلم پخش می شود.

آسو پاشاپور در سریال ملکاوان با داریوش فرهنگ، فریبا متخصص، امین زندگانی، پرویز فلاحی پور، کمند امیرسلیمانی، نازنین فراهانی، پانته آ سیروس، معصومه آقاجانی، افسانه ناصری، حسن اسدی، غزال نظر و … همبازی است.

بیوگرافی آسو پاشاپور

ازدواج و همسر آسو پاشاپور

در حال حاضر این بازیگر مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. پیج اینستاگرام آسو پاشاپور asoopashapoor می باشد.

از دیگر فعالیت های خانم بازیگر حضور در صحنه های متعدد نمایش خیابانی و تعدادی تئاتر عروسکی را می توان اشاره کرد. از جمله تفریحات ورزشی اش می توان به تنیس و بوکس اشاره کرد و در کنار این دیدن فیلم بخصوص خارجی از علاقمندی های اوست.

نوازنده کمانچه است و از خسرو شکیبایی بعنوان بازیگر مورد علاقه اش یاد می کند و در خارج از ایران هم از بازی های آل پاچینو هنرپیشه آمریکایی لذت می برد. تفریحات ورزشی اش تنیس و بوکس است.

بیوگرافی بازیگر نقش شیلان در سریال سوران

فیلم و سریال های آسو پاشاپور:

ترور خاموش به کارگردانی احمد معظمی
ملکاوان به کارگردانی احمد معظمی

بازیگر سریال سوران

آسو پاشاپور در ادامه مسیر هنری خود در تازه ترین فعالیتش در سریال سوران به کارگردانی سزوش محمدزاده در نقش شیلان بازی کرده است.

بیوگرافی آسو پاشاپور بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی آسو پاشاپور و همسرش

بازیگر نقش شیلان در سریال سوران کیست + بیوگرافی آسو پاشاپور و همسرش

نظرات