تزیین دفتر مشق 2023 | نقاشی حاشیه دفتر مشق جدید

2

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین دفتر مشق ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین دفتر مشق را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

نقاشی با مداد رنگی ساده و زیبا و آسان است و شما هنرجوی عزیز می بایست صبور باشید. برای موفقیت در این سبک هنری باید با دقت و حوصله به آموزش و طراحی به پردازید و به منظور سرعت بخشیدن در پیشرفت باید تمرینات خود را بیشتر کنید.
آشنایی با رنگ ها از دیگر مباحث مهم در این سبک می باشد. شما با شناخت رنگ های سرد و گرم می توانید هر رنگ را در قسمت مناسب خود بکار ببرید. رنگ های سرد آرامبخش و رنگ های گرم نشان دهنده هیجان، شور و التهاب است. همچنین رنگ های سفید، سیاه و خاکستری، رنگی خنثی بوده و در ترکیب با رنگ های سرد و گرم اثر و ترکیبی خوب بجای می گذارند.

جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023

جدیدترین تزیین دفتر مشق ۲۰۲۳

مداد رنگی از جمله مداد های گرافیتی است که در اواخر قرن هجدهم ساخته شده است. در گذشته برای ایجاد رنگ های مختلف از رنگدانه استفاده می شد. همچنین میزان سختی و نرمی مداد های رنگی به کیفیت ترکیبات خاک رس و گرافیت بستگی داشت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی مغزی مداد ها را پس از پختن به موم آغشته می کنند تا از نظر کیفیت و دوام بهتر عمل کنند. مداد رنگی نسبت به سایر ابزار های نقاشی از تاثیر پذیری خوبی برخوردار است. بسیاری از نقاشان از آن استفاده می کنند چرا که با توجه به دقت و میزان کوچکی سطوح رنگ آمیزی این قابلیت را به نقاش می دهد تا به راحتی ایده و هدف خود را به ترسیم برساند.

جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023 جدیدترین تزیین دفتر مشق 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

2 دیدگاه در “تزیین دفتر مشق 2023 | نقاشی حاشیه دفتر مشق جدید

  1. ناشناس گفت:

    عالی بود عزیزم

  2. ناشناس گفت:

    خوب بودن

نظرات