تزیین زرشک پلو 2023 | عکس تزیین زرشک پلو با مرغ مجلسی

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین زرشک پلو ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های تزیین زرشک پلو را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

ادویه‌های مورد نیاز برای طبخ مرغ فقط زردچوبه و کمی نمک است. مرغی که برای زرشک پلو استفاده می‌شود باید زردرنگ باشد، به همین دلیل افزودن زعفران و رب گوجه‌فرنگی را به هیچ‌وجه توصیه نمی‌کنم.زرشک را باید روی حرارت ملایم تفت داد زیرا حرارت دیدن بیش از اندازه آن باعث خشک شدنش می‌شود و هنگام خوردن زرشک پلو به دندان‌ها می‌چسبد.
برخی خانم‌ها زعفران به اصطلاح آب‌کرده را در ظرفی در بسته در یخچال نگهداری می‌کنند. این کار کاملا اشتباه است و باعث می‌شود این ادویه عطر و طعم خود را از دست بدهد و برای افزودن به غذا مناسب نباشد.

جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023

جدیدترین تزیین زرشک پلو ۲۰۲۳

بهتر است از روغن زیتون استفاده کنید. حتی می‌توانید به غذایی که در بشقابتان کشیده‌اید، سبوس گندم پودرشده بیفزایید. خوردن زرشک پلو با سبزی خوردن تازه میزان فیبر دریافتی را افزایش می‌دهد و به کنترل این بیماری کمک می‌کند.
برای اینکه زعفران به خوبی رنگ بدهد باید زعفران، زرشک و شکر را به همراه کره یا روغن در تابه ای بریزید و وقتی مقداری حرارت دید نصف لیوان آب افزوده و بعد از چند دقیقه از روی شعله بردارید.اگر زعفران زیاد روی شعله بماند عطر آن از بین می رود.وقتی می خواهید پیاز به مرغ ها اضافه کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که پیاز ها باید درسته و کامل اضافه شود و نیازی به ریز کردن آنها نیست، پس از چند پیاز کوچک به صورت کامل برای مزه دار کردن مرغ استفاده کنید.

جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023 جدیدترین تزیین زرشک پلو 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات