مدل ساحلی 2023 | مدل لباس ساحلی بلند استین دار دخترانه

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل ساحلی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل ساحلی  را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

رنگ مناسب لباس­‌های تابستانی نیز رنگ­‌های خنک، روشن، کم رنگ و پاستیلی است. چرخه‌ی رنگ­‌های سرد مانند سفید، آبی، سبزآبی، لیمویی، فیروزه­‌ای، صورتی کمرنگ، نیلی و همین‌طور رنگ­‌های پاستیلی مانند بنفش یاسی، گلبهی و نقره‌­ای را در استایل­‌های تابستانی استفاده کنید.
فصل تابستان، گاهی آنقدر هوا گرم و یا شرجی است که پوشیدن شلوار باعث عرق سوز شدن بدن و بیماری‌ و آلرژی­‌های پوستی می‌شود. اولین و مهم­‌ترین نکته این است که برای تابستان الیاف­ طبیعی را انتخاب کنید. پارچه‌های پنبه‌ای، اصطلاحا نخی، از جنس لینن و پارچه­‌هایی که تار و پود با کیفیت اما باز دارند از بهترین و مناسب­‌ترین جنس‌­ها برای گذران فصل گرم تابستان هستند.

جدیدترین مدل ساحلی 2023

جدیدترین مدل ساحلی ۲۰۲۳

از جادوی رنگ‌های مکمل غافل نشوید، اگر مینیمال می‌پسندید تناژ‌های تیره و روشن رنگ‌های سرد و یاد نود را انتخاب کنید؛ فیلی، نخودی، کرم و شیری. اگر سایز بزرگ هستید مانتوهای ساده و تک رنگ بدون طرح و اگر جثه و اندام کوچکی دارید و ریز استخوان و ظریف هستید، یکی از لباس‌ها را طرح‌دار و دیگری را ساده انتخاب کنید. مثلا اگر پیراهن یا اوورال سفید با گل‌های نارنجی به تن دارید، یک مانتوی جلو باز گلبهی یا نارنجی کمرنگی که تک رنگ باشد، استایل شما را تکمیل خواهد کرد.
اگر از آن دسته خانم‌هایی هستید که شانه‌های درشت دارید، چهارشانه هستید و بالاتنه‌ی پهنی دارید، بهتر است از یقه‌هایی که شانه‌ها را نمایش می‌دهند پرهیز کنید. یقه‌هایی که قسمت زیادی از گردن و شانه‌ها و بالاتنه در آن‌ها نمایان است درست است که از ترندهای محبوب تابستان ۱۴۰۱ است، اما برای اندام شما مناسب نیست.

جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023 جدیدترین مدل ساحلی 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات