مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 | انواع مدل سایه چشم ملایم

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل سایه چشم جدید مجلسی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل سایه چشم جدید مجلسی را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

سایه چشم های مایع معمولا در بسته بندی هایی شبیه به رژ لب مایع یا تیوپ عرضه می شوند. این نوع سایه بسیار چرب است و به همین دلیل اصلا برای پوست های چرب مناسب نیست ولی افرادی که پوست معمولی یا خشک دارند می توانند به راحتی از این سایه استفاده کنند. سایه های مایع به زودی خشک می شوند و به همین دلیل کنترل آنها کمی دشوار است. این سایه ها ماندگاری بسیار بالایی دارند از این رو برای آرایش چشم عروس و آرایش هایی که ماندگاری آنها مهم است، استفاده می شوند.
بهترین انتخاب برای تمام مدت فصول سال سایه های کمرنگ هستند. آنها به طور طبیعی با رنگ پوست واقعی ما مخلوط می شوند و به راحتی چهره ی مان را آن طور که انتظار داریم زیبا می کنند. رنگ های ملایمی که در پوست پیدا می شود مثل قهوه ای، وانیلی و ارغوانی کمرنگ از جمله رنگ هایی هستند که حالت طبیعی بسیار جذابی را به چشمان ما به ارمغان می آورند.

جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023

جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی ۲۰۲۳

برای ماندگار کردن سایه چشم باید حجم مناسبی از کانسیلر را روی پلک زده و خوب پخش کرد. سپس با پودر فیکس با حجم مناسب خشک کرده و بعد کم کم به حجم سایه اضافه شود. روی کل میکاپ از فیکساتور با چشم های بسته استفاده کنید که این کار باعث ماندگار تر شدن آرایش می‌شود.
برای پررنگ تر و شارپ نشان دادن بعضی سایه چشم یا سایه های اکلیکی می‌توان براش را خیس کرد یا روی آن اسپری فیکس اسپری کرد. با این کار مقدار سایه بیشتری به پلک می‌چسبد و نمای بهتری به سایه می‌دهد. برای چسباندن سایه های اکلیلی با دانه های درشت باید از چسب مخصوص سایه استفاده کرد.

جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023 جدیدترین مدل سایه چشم جدید مجلسی 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات