مدل ناخن عروس جدید 2023 | کاشت ناخن عروس جدید

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل ناخن عروس جدید ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل ناخن عروس جدید را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

بهتر است ناخن‌‌های عروس نه خیلی بلند باشد که انجام کارها را برای او دشوار شود و نه کوتاه باشد که زیبایی ناخن‌‌ها را کاهش دهد. یک اندازه متوسط برای ناخن‌‌های عروس بهترین انتخاب است چرا که ناخن‌‌های خیلی بلند ظرافت را از بین می‌برد و ناخن‌‌های خیلی کوتاه باعث می‌شود ناخن‌کار را در طراحی ناخن محدود کند. البته باید ببینید خودتان با چه اندازه ای از ناخن راحت هستید و با چه اندازه‌ای انگشتان شما زیباتر می‌شود.

جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023

جدیدترین مدل ناخن عروس جدید ۲۰۲۳

لاک ترک از آن دسته لاک هایی است که نیاز به زیرسازی دارد و حتما قبل از زدن آن باید لاک دیگری از انواع لاک های مات یا براق روی ناخن ها زده شده باشد. لاک های ترک پس از خشک شدن با ترک ترک شدن طرح های زیبایی روی ناخن ها به وجود می آورند اینگونه لاک ها برای استایل های اسپرت و کژوال بسیار مناسب می باشند.
اگر کفش‌‌های شما جلو بسته است نیازی به کاشت و لاک زدن ناخن‌‌های پا نیست ولی اگر دوست دارید در روز عروسی ناخن‌‌های پاهایتان را نیز درست کنید بهتر است برای کنترل زمان این کار را روز قبل از عروسی انجام دهید و سعی کنید اندازه ناخن شست پا را زیاد بلند نگیرید تا در کفش راحت باشید. در مقابل اگر کفش عروسی شما جلو باز است ناخن‌‌های خود را متناسب با ناخن‌‌های دست درست کنید. اگر کفش شما رنگیست به هیچ عنوان لاک هم رنگ کفش‌‌ها انتخاب نکنید. یک رنگ نود، صدفی یا طراحی فرنچ انتخاب‌‌های بهتری هستند.

جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023 جدیدترین مدل ناخن عروس جدید 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات