مدل مانتو شومیزی جدید 2023 | مانتو شومیزی جلو بسته

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل مانتو شومیزی جدید ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل مانتو شومیزی جدید را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

شومیز یک پوشش زنانه است که بیشتر در استایل­‌های اسپرت استفاده می‌­شود و در نتیجه از این پوشش خانم‌­ها بیشتر در مجالس نیمه رسمی، دوستانه و دورهمی‌­ها استفاده می­‌کنند.
نکته دیگری که در انتخاب شومیز خود باید در نظر داشته باشید طرح آن است. امروزه شومیزها در طرح‌­های مختلفی در بازار وجود دارد که انتخاب شومیز با طرح مناسب برای داشتن استایلی جذاب بسیار اهمیت دارد.

جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023

جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید ۲۰۲۳

پارچه گاباردین به عنوان یک پارچه مانتو شومیزی، وزن متوسطی داشته و بافت آن حالت مورب (جناغی) دارد. متریال این پارچه پرطرفدار که سطح لطیف و نرمی دارد، پنبه و پشم بوده و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. گاباردین به به عنوان یک پارچه مناسب شومیز، ریزش خوبی داشته و به هیچ وجه چروک نمی‌شود.
بدون اغراق هیچ پارچه‌ای به اندازه پارچه لنین، نمی‌تواند ظریف و راحت باشد. به راستی که این پارچه شاهکار صنعت نساجی است و هر چه کهنه‌تر می‌شود، بر تن زیباتر دیده شده و خوش حالت‌تر می‌ایستد. فقط تنها خرده‌ای که می‌توان به این پارچه گرفت، چروک پذیری آن است که امکان دارد به مذاق برخی از بانوان خوش نیاید! ضمنا این پارچه ریزش کمی دارد، اما در مقابل کیفیت مطلوبی داشته و از استحکام مناسبی برخوردار می‌باشد. لینن بهترین پارچه مانتو شومیزی برای روزهای گرم تابستانی است و به پوست شما این امکان را می‌دهد تا به خوبی با هوای آزاد در ارتباط بوده و نفس بکشد.

جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023 جدیدترین مدل مانتو شومیزی جدید 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات