مدل بدلیجات نگین دار 2023 | انواع بدلیجات استیل رنگ ثابت

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند  مدل بدلیجات نگین دار ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل بدلیجات نگین دار را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

همچنین برای پوست‌ هایی با طیف خنثی استفاده از هر دو رنگ زیورآلات و بدلیجات می‌تواند کاربردی و زیبا باشد. به‌طورکلی هر چه رنگ پوست روشن‌تر باشد، استفاده از زیورآلات با رنگ ملایم‌تر شایسته‌تر و هر چه رنگ پوست تیره‌ تر باشد، میتوان از زیورآلات تیره و یا حتی روشن هم استفاده کرد.

جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023

جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار ۲۰۲۳

نوع استایل فردی در انتخاب اکسسوری و زیورآلات بسیار مهم است. در هنگام خرید زیورآلات باید به این نکته توجه داشت که بدلیجات و زیورآلات را برای مصرف روزانه انتخاب می‌کنید و یا برای مجالس رسمی. برای مصارف روزانه بهتر است از زیورآلات به سبک کلاسیک، ظریف و ساده استفاده کنید تا در حین استفاده از آن ‌ها خسته نشده و دست‌ و پاگیر نباشند.
افرادی که دارای صورت الماسی هستند (گونه ‌ها پهن چانه و پیشانی باریک)، بهتر است از گوشواره‌ های بلند، منحنی‌ شکل و یا حلقه ‌ای استفاده کنند.
کسانی که فرم صورتشان گرد است، استفاده از زیورآلات بلند، کشیده و دارای اشکال نامنظم توصیه می‌شود.
برای افراد با فرم صورت مربعی (فاصله بین چانه، پیشانی و گونه ‌ها عرض برابری دارند)، استفاده از گوشواره‌ های حلقه‌ ای و آویز دار پیشنهاد می‌ شود.
افرادی که فرم صورتشان بیضی است (پیشانی از چانه عریض‌ تر و صورت درازتر از عرض آن می‌باشد)، می‌توانند از انواع زیورآلات آویزی استفاده کنند.
صورت قلبی (فک و پیشانی پهن چانه تیز)،گوشواره ‌هایی که شکل مثلثی دارند برای این افراد مناسب هستند.
و همچنین برای فرم صورت‌ های مستطیلی (فک، چانه و پیشانی عرض برابر دارند)، استفاده از گوشواره ‌های میخی توصیه می‌شود.

جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023 جدیدترین مدل بدلیجات نگین دار 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات