لباس سبزتو با این رنگا ست کن | ست رنگ سبز

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل ست رنگ سبز ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های ست رنگ سبز را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

برای ست کردن درست رنگها‌ در هر زمینه‌ای باید طبع رنگ رابشناسید. رنـگ سبز طبعی سرد دارد، پس هنگام ست کردن حواستان باشد که در کنارش رنگ های گرم را استفاده کنید. اما یکی از نکاتی که باید در ست کردن رنگ لباس‌ دقت کنیم، یکی رنگ پوستمان هست و یکی هم موقعیت نسبی رنگ‌ها نسبت به هم.

جدیدترین ست رنگ سبز 2023

جدیدترین ست رنگ سبز ۲۰۲۳

رنگ‌های بسیار زیادی هستند که می‌توان آن‌ها را با رنـگ سبز ست کرد. این خود بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد، به عنوان مثال محیط و موقعیتی که قرار است در آن حاضر شوید، رنگ پوست شما، شکل اندام و از همه مهم‌تر، علاقمندی‌های شما. نگران نباشید! تنوع در این زمینه آنقدر زیاد است که شما با هر سلیقه و برای هر شرایط و موقعیتی می‌توانید رنگ‌های مناسب برای ست کردن با رنـگ سبز را پیدا کنید. اما باید یک اصل کلی را برای ست کردن با رنـگ سبز در نظر گرفت، این رنگ از دسته رنگ‌های سرد است و بنابراین در پاسخ به این سوال که بهترین مکمل رنـگ سبز چه رنگیست باید بگوییم که رنگ‌های گرم بیشترین تناسب را با رنـگ سبز دارند.

ترکیب رنـگ سبز با رنگهای دیگر از جمله زرد هم میتواند جذاب باشد. رنگ زرد یا تنالیته‌ای از آن یعنی رنگ کرم، بعلت بکار رفتن در ساخت رنـگ سبز، انتخاب مناسب دیگری هست که به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر قصد ورود به مجلس شادی دارید، انتخاب دو رنگ سبز و زرد در کنار هم برای آن محیط مناسب است. در طبیعت نیز ترکیب رنـگ سبز با زرد را در میوه بسیاری از درختان یا در میان رنگ سبز برگ‌های آن مشاهده می‌کنید. بنابراین، ترکیب این دو رنگ در کنار یکدیگر حس طراوات و شادابی به شما میدهد.

جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023 جدیدترین ست رنگ سبز 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات