متن و پیام تبریک عروسی +عکس نوشته عروسیتون مبارک

0

متن و پیام تبریک عروسی +عکس نوشته عروسیتون مبارک

متن و پیام تبریک عروسی با عکس نوشته عروسیتون مبارک

هروقت زندگی سخت شد تو همیشه می دانی که برای یافتن آرامش و هماهنگی کجا باید بروی … به خانواده خودت! و من خوشحالم که خانواده صمیمی و بزرگ ما به زودی بزرگ تر می شود. با آرزوی بهترین ها در روز ازدواج شما

متن و پیام تبریک عروسی +عکس نوشته عروسیتون مبارک

متن و پیام تبریک عروسی

من آرزو می کنم که شادی هرگز خانه شما رو ترک نکنه، عروسیت مبارک داداش!

******

خوشحالم که عروسی تو رو می بینم، صمیمانه ترین تبریک ها تقدیم تو … شما دو نفر برای هم ساخته شدین! خیلی دوستت دارم

******

امیدوارم ازدواج شما با عشق، سلامتی و بچه های کوچولو که شادی و خنده رو به خونه شما می آورند پربرکت بشه. شاد باشی داداش!

عکس نوشته عروسیتون مبارک

بهترین تبریک ها برای داماد جدید، برای تو برادرم. آرزو می کنم زندگی زناشویی شگفت انگیز و چند تا بچه داشته باشی. تو لیاقت بهترین ها رو داری

ازدواج قدم بزرگی به سوی زندگی بزرگسالی است. از تمام وجودم آرزو می کنم که که اوقات ایده آلی با همسرت داشته باشی و در آینده نزدیک بچه های شگفت انگیزی به دنیا بیاورید. می دونی که چقدر اونا رو دوست دارم!

******

برادر جان، هیچ وقت فراموش نکن که به انتخابی که کردی (همسرت) هر روز و تا ابد عشق بورزی، من به تو افتخار می کنم.

چقدر شیرین و دوست داشتنی است که دو عدد پرنده عاشق در کنار همدیگر با لباس عروس و داماد برای زندگی موفقیت آمیز به پرواز درمی آیند تا سرآغازی گردد برای یک زندگی ایده آل در کنار همدیگر.

****************

با عشق می توان دنیا را تسخیر کرد. ای دسته گل های خوشبوی زندگی عروس و داماد مهربان و دوست داشتنی پیوند ازدواج و شروع زندگیتان را جانانه و از سویدای دل تبریک عرض می کنم. ان شاءالله زندگی به کامتان پیش رود.

*****************

هیجان انگیزترین و ماندگارترین خاطرات زندگیتان را به شما زوج جوان و آینده دار تبریک می گویم. امیدوارم همچنان این لبخند بر لب های شما تا ابد ماندگار گردد.

*****************

بی گمان عشق زیباترین ترانه ای است که شما با یکدیگر آن را نجوا نموده اید. این پیوند مبارک و آسمانی را خدمتتان تبریک عرض می کنم.

متن و پیام تبریک عروسی +عکس نوشته عروسیتون مبارک

شب عروسی تنها شبی است که برای همیشه در ذهن های شما ماندگار و پابرجا خواهد ماند. بی گمان شدیدترین آلزایمر و فراموشی نیز نمی تواند این شب ماندگار را در اذهان شما پاک کند. امیدوارم این شب خاطره انگیز شروعی از یک زندگی سرشار از آرامش و نشاط گردد و برای همیشه کنار هم یک زندگی پر از عشق و امید را در پیش داشته باشید.

رقم خوردن یک زندگی جدید را برای شما عروس و داماد مجلس تبریک می گویم و امیدوارم که روزتان به کام و ایامتان ماندگار گردد.

*****************

هزاران شاخه گل رز تقدیم وجود نازنین شما عروس و داماد باد. امیدوارم این پیوند سبز آرامش ابدی را در وجود شما نهادینه سازد و به پای هم و پشت همدیگر پیر شوید و به پای هم برای همیشه بمانید و از زندگی خویش بهره مند گردید.

متن و پیام تبریک عروسی

عروس و داماد عزیز برایتان زندگی پر از عشق و محبت، صفا و صمیمیت آرزومندم. امیدوارم این عشق تا همیشه در وجود شما سکنی گزیده و ذره ای از آن حتی سالیانی طولانی هم کم نگردد.

*****************

زندگی پر از پستی و بلندی، لبخند و گریه و شادی و غم است. امروز روز شماست. روز پیوند ازدواج شما عروس و داماد دوست داشتنی که مسلما شادی بخش ترین روز زندگی شماست. این روز مفرح را به شما تبریک می گویم و امیدوارم شادی و لبخند شما مستدام باد.

*****************

عروس و داماد عزیز پیوند قلب هایتان را تبریک می گویم. ازدواج تنها پیوند زمینی است که در آسمان ها بسته می شود. این پیوند آسمانی نوید بخش زندگیتان باد.

*****************

عروس خانوم و آقا داماد عزیز سرآغاز زندگی مشترکتان را به شما دسته گل های مجلس، ستاره های درخشان آسمانی از جان و دل تبریک می گویم و امیدوارم روز به روز درخت عشق در وجودتان سبزتر و تنومند تر گردد و با همدیگر قله های مهر و محبت و عشق و عاشقی را تا اوج خود به پیش ببرید.

*************

بی گمان روز ازدواج هر کسی بهترین حس دنیاست که نظیر آن را در کمتر لحظه ای از زندگی می توان تجربه کرد. این حس فوق العاده نوید بخش روزهای خوش و خوشبختی های مستمر و ماندگارتان آرزو دارم.

متن و پیام تبریک عروسی +عکس نوشته عروسیتون مبارک

شیرینی زندگی گوارای وجودتان باد. امیدوارم طعم این شیرنی تا ابد در دل و جان شما نفوذ کند و همیشه مانا و برقرار باشید.

*****************

امیدوارم همیشه کلبه دلتان سرشار از آرامش و آسایش باشد و برای همیشه به پاس ماندگاری این عشق از هیچ تلاشی دریغ نکنید. عروس خانم و شازده داماد پیوند یکی شدنتان را تبریک و تهنئت عرض می کنم و هر چه دعای خیر و خوشبختی است را نثار وجود نازنین تان می کنم.

*****************

در شب ازدواج آسمانیتان، عاقبت به خیری را از ایزد منان برای شما تازه عروس و داماد عزیز خواستارم و آرزوی خوشبختی و خوشحالی را در برگ برگ زندگی سبزتان دارم.

*****************

ستارگان درخشان مجلس، عروس و داماد دوست داشتنی و محبوب دل ها، امیدوارم نگاه خداوند همیشه بالای سرتان باشد و گوشه چشمی از او امیدبخش زندگی شاد و موفقتان گردد.

*****************

و سرانجام عشق قدرت خویش را به رخ همگان کشید و شما زوج جوان را به همدیگر رساند. چقدر شیرین است رسیدن به کسی که او را از ته دل دوست داری و برای ثابت گرداندن این عشق سختی های زیادی را به جان خریده ای. عروس و داماد عزیز و عاشق می دانم که این لبخندهای از ته دل امروزتان ثمره تمامی سختی های بوده است که برای رسیدن به هم کشیده اید. یقینا بعد از هر سختی، آسانی است و این آسانی و آرامش خاطر را ارزانی زندگی خوش و خرمتان می سازم.

نظرات