آلبوم هوش گلدین ماهسون بعد از 16 سال منتشر شد + لینک دانلود

0

آلبوم جدید ماهسون Mahsun Kirmizigül Hos Geldin

دانلود آلبوم جدید هوش گلدین ماهسون Mahsun

خبرینا | ماهسون قرمزی گل Mahsun Kırmızıgül را تقریبا برای بسیاری از ایرانی ها نام شناخته شده ای است. این خواننده معروف ترکیه ای که ۱۶ سال است فعالیتی نداشته به تازگی با برگزاری کنسرت در ترکیه و انتشار آلبومی که از مدت ها قبل وعده آن را داده بود باز هم به سر تیتر اخبار دنیای هنر برگشته است.

ماهسون به ایران می‌ آید؟

ماهسون کرمزی گول، خواننده باسابقه ترکیه‌ای، قصد دارد جشن انتشار آلبوم جدیدش را در ایران برگزار کند.

به نقل از دفتر رسمی نمایندگی ماهسون کرمزیگول در ایران قرار است این مراسم در سال آینده و با کمرنگ شدن همه‌گیری ویروس کرونا و همچنین رعایت نکات بهداشتی برگزار شود. براساس اعلام دفتر رسمی نمایندگی این خواننده در ایران، عنوان این مراسم “دیپلماسی فرهنگی” خواهد بود و قرار است مهمانانی از ایران، ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان در آن حضور داشته باشند.

عکس: ماهسون در کنسرت جدید

خبرهای رسیده از ماهسون کرمزیگول حکایت از آن دارد که برنامه او برای حضور در ایران فعلاً شامل جشن انتشار آلبوم است و قصد برگزاری کنسرت ندارد. اما زمزمه‌هایی مبنی بر برگزاری کنسرت ماهسون در اواخر سال ۱۴۰۰ به میزبانی کشور ایران به گوش می‌رسد.

ماهسون و ایران

ماهسون یکی از خوانندگان مطرح کشور ترکیه است که از سال‌ها قبل طرفداران زیادی در ایران دارد. او طی سال‌های اخیر هم در قالب پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی به ابراز احساسات طرفداران ایرانی‌اش پاسخ داده بود و در سال های گذشته نیز برای تیم ملی ایران، ویروس کرونا و زلزله در ایران در اینستاگرام واکنش نشان داده بود.

ماهسون و بازی در سریال ایرانی پدرخوانده

چندی پیش هم خبرهایی درباره ایفای نقش ماهسون در یک سریال ایرانی به نام “پدرخوانده” مطرح شد که بعداً مورد تایید این خواننده قرار نگرفت. ماهسون کرمزیگول پیش از این سابقه بازیگری در کشور ترکیه را هم داشته است.

نظرات