دوست دختر جنجالی حسین کنعانی زادگان کدام یک از اینهاست؟ + عکس

5

به تازگی وویسی (صدا) از حسین کنعانی زداگان بازیکن تیم الاهلی قطر و تیم ملی ایران توسط یک دختر پخش شده که باعث جنجالهای فراوان شده است. گفته شده این دختر دوست دختر سابق حسین کنعانی زادگان است، اما او کیست؟

دوست دختر حسین کنعانی زادگان و وویس جنجالی

دوست دختر حسین کنعانی زادگان این خانم است؟

در سال ۲۰۱۹ یک کانال فوتبالی به نام فوتبال بد نیوز با انتشار تصاویری کات شده از حسین کنعانی زادگان و یک دختر ادعا کرد که این عکس های حسین کنعانی زادگان و دوست دخترش است.

عکس دوتایی حسین کنعانی زادگان و دوست دخترش

تنها ۴ عکس بالا از دوست دختر حسین کنعانی زادگان منتشر شده و هیچ گونه نام و مشخصات و آدرس صفحه اینستاگرام این خانم در دسترس نیست.

الی دوست دختر حسین کنعانی زادگان

اما تقریبا مدتی بعد چند کانال تلگرامی فوتبالی با انتشار عکسی از یک دختر به نام ” اِلی ” مدعی شدند که این دوست دختر جدید حسین کنعانی زادگان است.

عکس: الی eli دوست دختر حسین کنعانی زادگان

بعد از مدتی گفته شد که این دختر با کنعانی زادگان کات یا بهم زده است.

آیا ارتباطی بین وویس پخش شده و دوست دختر سابق کنعانی زادگان وجود دارد؟

هنوز مشخص نیست که دختری که وویس جنجالی از حسین کنعانی زادگان را منتشر کرده یکی از دختران بالا باشد. به نظر می رسد باید صبر کرد تا ابعاد بیشتر ماجرا مشخص شود.

ماجرای وویس پخش شده از حسین کنعانی زادگان و اتوبوس تیم ملی

در این وویس پخش شده حسین کنعانی زادگان به دختری که با او در حال حرف زدن است پیشنهاد میدن برای انجام کارهای غیراخلاقی و به گفته خودش عشق و حال به اتوبوس تیم ملی بروند.

در این صدای پخش شده آن دختر ناشناس به حسین کنعانی زادگان می گوید واقعا؟اتوبوس تیم ملی ؟ که کنعانی زادگان اشاره میکند که صاحب اتوبوس دوست او است و به خاطر قرنطینه نمی تواند به جای دیگری برود.

بعد از انتشار این وویس تعداد بسیار زیادی از کاربران به این موضوع واکنش نشان داده اند و شنیده ها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال قرار است حسین کنعانی را برای همیشه از تیم ملی محروم کند.

5 دیدگاه در “دوست دختر جنجالی حسین کنعانی زادگان کدام یک از اینهاست؟ + عکس

 1. ناشناس گفت:
  ۶
  ۲

  داداش پیچ دوست دخترشو بفرست

 2. ناشناس گفت:
  ۷
  ۲

  شرم آوره !!؟باباچقدبه بهونه آزادی ومصلحت تیم ملی واستقلال پرسپولیس و…..مشتی آدم بی نزاکتو اینقد توفوتبال بولت کردن!!یاروهرغلطی دلش میخواد میکنه بعدهزارنفرکاسه داغترآش میشن و…..واله توکشورهای بی دین ازماکه مسلمونیم اخلاق حرف اولو میزنه!مگه ماتودههای۴۰،۵۰،بهترین های آسیا رانداشتیم؟واله صدرحمت به پدرمادراشون چقدمحجوب چقدسربه زیر حالااین آدمی که توجه به جایگاه تیم ملی که واقعاهویت ومیشه گفت نماد ۸۰ میلیون انسان باعزت وباشرافته واین آدم لگدمالش کرده باید دوباره بیادولباس مقدس تیم ملی رابپوشه ؟نه!نه! دیگه مماشات بسه ماندم این آدم چطورتوروپدرمادرش نگا میکنه!واقعابایدبره وفقط خجالت بکشه!!!

 3. غزل گفت:
  ۶
  ۲

  خاک بر سر ،لیاقت ندارع

 4. PAULO DYBALA گفت:
  ۸

  بازی با کره نذاشت زیاد گل بخوریم یه تنه جلوی سون وایساد واقعا شرم اوره میخواید با این چیزای عادی از فوتبال محرومش کنید

 5. سعید گفت:

  از من بپرس اسم دختر الهام ریسی ساکن عظیمه کرج که تو چیتگر خونه گرفت براش

نظرات