محمدرضا احمدی در بازی‌ پرسپولیس و ذوب‌ آهن چه گفت؟

0

خبرینا | در هنگام پخش بازی پرسپولیس ذوب آهن که روز جمعه ۳ دی ماه ۱۴۰۰ محمدرضا احمدی مجری شبکه ۳ صدا و سیما اظهاراتی داشت که به مزاق پرسپولیسی ها خوش نیامده است.

اعتراض پرسپولیس به محمدرضا احمدی مجری فوتبال برتر

باشگاه پرسپولیس به دلیل اظهارات عجیب و شائبه برانگیز محمدرضا احمدی، مجری برنامه فوتبال برتر، به صدا و سیما اعتراض می‌کند و خواهان جلوگیری از اقدام علیه پرسپولیس و هواداران آن در این برنامه و برنامه‌های مشابه شد.

مجری این برنامه در جریان پیروزی اخیر مدافع عنوان قهرمانی، کنایه‌هایی را به کار برد که برای ما گویای ناراحتی او از پیروزی پرسپولیس بود و وصف دیگری برای آن به نظر نمی‌رسد. این در حالی است که انتظار می‌رود مجریان حداقل بی‌طرفی را رعایت کنند و اگر مطلبی مطرح می‌شود باید متاثر از واقعیت باشد.

این اتفاقات در حالی علیه پرسپولیس روی می‌دهد که این باشگاه بیشترین مخاطب را برای صدا و سیما به ارمغان می‌آورد ولی از حق پخش تلویزیونی بی‌بهره است.

باشگاه پرسولیس، فردا (شنبه) نامه اعتراضی خود را ارسال می‌کند و حداقل درخواست، این خواهد بود که اگر آقای احمدی به جهت غلبه احساسات نمی‌توانند بی‌طرفی را رعایت کنند، از بازی بعدی، مجری برنامه بازی‌های پرسپولیس نباشند.

محمدرضا احمدی مجری فوتبال برتر در مورد پرسپولیس چه گفت؟

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدرضا احمدی، مجری برنامه فوتبال برتر که به پخش مستقیم و زنده رقابت‌های فوتبال لیگ ایران اختصاص دارد در جریان پخش بازی‌ پرسپولیس و ذوب‌آهن اظهارنظرهای عجیب و شائبه برانگیزی داشت.

گفته شده که محمدرضا احمدی در مورد پنالتی تیم پرسپولیس که در جریان بازی ذوب آهن گرفته شده بود اظهاراتی داشته مبنی بر اینکه این بازی علاوه بر داور مسابقه نیاز به کارشناسان دیگری برای بررسی اتفاقات دارد. پرسپولیسی ها این حرفهای احمدی را جانبداری از استقلال دانسته اند.

نظرات