اندازه کاشت بادمجون به دولت رییسی وقت بدید! + عکس

2

خبرینا | به تازگی عکسی از یک جوان حامی دولت منتشر شده که در آن یک پوستر به دست خود دارد و با جمله هایی که در آن نوشته جنجالهای فراوانی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است. این جوان از مردم درخواست که “به اندازه زمان کاشت بادمجون به دولت رییسی وقت بدهید!

عکس: جوانی که جنجال آفرید / حمایت از رییسی با بادنجان!

اندازه زمان کاشت بادمجون به رییسی وقت بدید!

به گزارش خبرینا و به نقل از برترین ها، انتشار تصویری از یک جوان حامی رئیسی که خواستار تعامل بیشتر با دولت سیزدهم برای حل مشکلات کشور شده بود بازتاب فراوانی در شبکه‌های اجتماعی داشته. سهند ایرانمهر، روزنامه‌نگار با انتشار یادداشتی در این خصوص اظهارنظر کرد.

سهند ایرانمهر در یادداشتی نوشت:

طرف به ملانصرالدین گفت کی طلب مارو می‌دی؟

ملا گفت: امروز هوا خوب باشه، می‌رم صحرا، بذر خار جمع میکنم، سر راه گله‌های گوسفند می‌کارم. خارها که رشد کرد، پشم گوسفندها که بهش گیر کرد، قیمت پشم که بالا رفت، خریدار خوب که پیدا شد، میفروشم‌و طلب تو رو می‌دم.

طلبکار با شنیدن این حرف‌ها خنده‌اش گرفت.

ملا که خنده طرف رو‌ دید، زد پشت کمر یارو و گفت: پولت نقد شد، خنده‌ات دراومد؟!

لذا باید عرض کنم که اولا نمی‌خوام سیاه‌نمایی کنم و بپرسم تو این همه مثال چرا «بادمجون» اونم تو‌فضای مجازی که ایموجی بادمجون خیلی هم ظاهر الصلاح‌نیست.

ثانیا؛ بدانید و آگاه باشید، نشای بادمجون رو‌ اردیبهشت‌ماه می‌کارن و از اوایل تیر تا آبان ( بسته به‌نوعش) برداشت میکنن، بادمجونهایی که دیر برداشت میشن‌.

این برادر عزیزمون با اون اشاره «پنج‌ماه» دال مرکزی مثالشو رو بادمجون گذاشته، درحالیکه می‌شد در مثال بادمجون قرص و درست درمون رو مثال زد یا از فرآورده‌های مشابهی چون کدو که در تمثیل‌های ادبی مولانا هم ریشه داره، استفاده کرد، حالا نمی‌خوام‌ وارد بحث شم که اصولا عملکرد رو از برنامه‌ها، بودجه‌ها، افکار و … میشه حدس زد و در علم‌الاجتماع و اقتصاد و سیاست جهان امروز، بادمجون، خیلی قابل درک نیست( بالاخص اینکه ممکنه عده‌‌ای بیمار‌دل بادمجون رو ربط بدن به کشک بادمجان هست).

ثالثا، اینکه بعضی‌ها متعرض اینجور مثالها هستند رو نباید به حساب عدم درک بادمجون گذاشت و باید منصف بود چون یقین دارم اگر چند وقت دیگه به این برادران بگیم :« خب اینم بادمجون، چی شد وعده‌هاتون؟!». خواهند گفت:« ما ندیم فلانی هستیم، نه بادمجون!».

سخن آخر اینکه اگه پس از اطلاع زمان برداشت بادمجون فکر کردید به زمان تحقق برنامه‌های دولت نزدیک شدید و‌لبخند به لبتون اومده، ملانصرالدین رو تجسم کنید که می‌زنه به پشتتون و می‌گه: طلبتون نقد شد، خنده‌تون دراومد؟!».

پوستری که جنجال آفرید!

عکس این جوان حامی رییسی در شبکه های اجتماعی جنجالی شده و واکنش های بسیاری به آن شده است.

واکنش ها به پوستر جوان حامی رییسی و پوستر بادمجان

واکنش های فراوانی به این عکس در شبکه های اجتماعی توسط کاربران منتشر شده که بیشتر آنها از نوع منفی بوده است.

این جوان کیست؟

هیچ گونه نام و مشخصاتی (آدرس اینستاگرام) از جوان منتشر کننده این عکس در دسترس نیست!

2 دیدگاه در “اندازه کاشت بادمجون به دولت رییسی وقت بدید! + عکس

 1. 112avadrahnama گفت:
  ۳
  ۶

  واقعا دارید مزخرف میگید خوبم میدونید این جوان چه منظوری داشته فقط دید به نفع تون نیست دارید تخریبش میکنید

 2. مهدی نقدی زاده گفت:
  ۳

  میگم بادمجونا در نیومد؟

نظرات