مدل تزیین یلدایی 1402 جهت ایده های جدید گرفتن

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین یلدایی ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. ظروف منقوش با طرح های ساده و اصیل و ترکیب رنگ ملایم سفید و آبی خود جلوه ی المان های سفره ی یلدای شما را چندین برابر می کند و می تواند یلدای امسال شما را خاطر انگیز تر از قبل کند.از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل تزیین یلدایی را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

مدل تزیین یلدایی

جدیدترین مدل تزیین یلدایی ۲۰۲۳

بسیاری از افراد هم دوست دارند برای مراسم شب یلدا از ایده های جذاب و جدید تزیینات برای میوه آرایی و برش زیبا و آسان میوه های یلدایی، سفره آرایی، تهیه سالاد و غذا، انواع فینگر فودها، تهیه دسرهای مختلف و نیز چیدمان میز و سفره و همچنین چگونگی آرایش و لباس خود بهره بگیرند
ظروف پایه دار شیشه ای یکی دیگر از ظروف مناسب برای چیدمان سفره یلدا ی شما می باشد. این ظروف به دلیل پایه دار بودن فضای کم تری از سفره ی یلدا شما اشغال می کند و این امکان را به شما می دهد تا جزییات بیشتری را به فضای سفره ی یلدا ی خود اضافه کنید و ظاهر دلپذیرتری را به شب یلدای شما ببخشد.
برای چیدمان سفره ی یلدای خود می توانید از ترکیب ظروف مختلف استفاده کنید و سفره ی خاص و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید. در انتخاب ظروف دقت کنید که از لحاظ ترکیب رنگ با هم هارمونی و به طور کلی با هم هماهنگی مناسب داشته باشند، با کمک دکوری های تزیینی هم می توانید به سادگی این هماهنگی را در بین ظروف خود ایجاد کنید و ظاهر خاص تری به چیدمان سفره خوش آب و رنگ یلدای خود ببخشید.

مدل تزیین یلدایی

سفره شب یلدا 

مدل تزیین یلدایی

تزیین شب یلدا برای مدرسه

مدل تزیین یلدایی

تزیین شب یلدا برای عروس

مدل تزیین یلدایی

تزیین شب یلدا ساده

مدل تزیین یلدایی

تزیین میز شب یلدا ساده و شیک

مدل تزیین یلدایی

عکس سفره شب یلدا قدیمی

مدل تزیین یلدایی

تزیین شب یلدا برای عروس اینستاگرام

مدل تزیین یلدایی

تزیین شب یلدا سنتی

مدل تزیین یلدایی

مدل تزیین یلدایی

مدل تزیین یلدایی

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات