مدل تزیین غذا 2023 با چیدمان خیلی زیبا و متفاوت

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل تزیین غذا ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم.دستمال سفره معمولا در پذیرایی از میهمانان وی آی پی و یا از روسای مملکت و سطوح بالا مورد استفاده قرار می گیرد ولی برای پذیرایی خانگی الزامی ندارد. با این حال در پذیرایی خانگی استفاده از دستمال کاغذی لازم است که می توان یک عدد دستمال کاغذی را تای معمولی زد و به صورت مرتب سر سفره قرار داد. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل تزیین غذا را جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

مدل تزیین غذا

جدیدترین مدل تزیین غذا ۲۰۲۳

روش های حمل غذا متفاوت است و فراگیری آن نیازمند گذراندن دوره های خاصی است. به بیان ساده می توان غذا را با سینی حمل کرد و یا با دست به سفره برد اما چنانچه غذا از قبل در بشقاب کشیده شده باشد و بشقاب غذا آماده باشد بهترین روش حمل غذا به صورت تک تک است.
بهترین حالت برای رومیزی، تک رنگ و یا دورنگ بودن آن است که در هر صورت باید از رنگ هایی با طیف روشن استفاده شده باشد. از نظر بهداشت، رومیزی تیره رنگ، کثیفی را نشان نمی دهد در صورتی که لکه ها روی رومیزی رنگ روشن به چشم آمده و شسته می شود درنتیجه لک به خورد رومیزی نمی رود.
چیدمان مناسب نقش بسیار زیادی در رضایت مندی میهمان دارد. برای این منظور چنگال سمت چپ، کارد سمت راست، لیوان و یا فنجان نیز در سمت راست قرار می گیرد به گونه ای که دسته فنجان در ساعت چهار و سی دقیقه فرضی قرار گیرد. قاشق نیز زیر دسته فنجان قرار داده می شود.

مدل تزیین غذا

تزیین برنج

مدل تزیین غذا

تزیین کشک بادمجان مجلسی

مدل تزیین غذا

تزیین غذا برای مهمانی

مدل تزیین غذا

تزیین غذای ایرانی

مدل تزیین غذا

آموزش تزیین غذا برای مهمانی

مدل تزیین غذا

تزیین غذا ساده

مدل تزیین غذا

کانال تزیین سفره غذا

مدل تزیین غذا

تزیین غذای عروس

مدل تزیین غذا

مدل تزیین غذا

مدل تزیین غذا

مدل تزیین غذا

مدل تزیین غذا

 

 

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات