مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 | بهترین مدل مو برای موهای کم پشت

0

در این بخش از دنیای مد اینبار با چند مدل موی کوتاه برای صورت گرد ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲ از جدیدترین ژورنالها و تصاویر بروز در خدمت شما هستیم. از این رو ما در این مطلب جدیدترین و خاص ترین طرح های مدل موی کوتاه برای صورت گردرا جمع آوری کرده ایم که مطمئنیم میتواند ایده ها و طرح های خوبی به شما دهند. در ادامه مطلب با خبرینا همراه باشید.

صورت گرد با گونه‌های پهن و چانه گرد مشخص می‌شود. در این شکل صورت، خبری از زاویه‌های فک و چانه نیست. کسانی که صورت گرد دارند، باید مدل مو‌هایی را انتخاب کنند که گردی صورت را خنثی کند. هر مدل مویی که صورت را کشیده می‌کند انتخاب‌های مناسبی هستند؛ به همین دلیل است که برای آرایش این فرم صورت، از قلم‌های کانتور برای ایجاد زاویه در چهره و بعد دادن به آن، استفاده می‌شود.

جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023

جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد ۲۰۲۳

یکی از مواردی که در استایل شما تاثیر بسزایی دارند لباس است. بنابراین بسیار مهم است که لباس خود را بر اساس فرم صورت خود، قد، هیکل و حتی رنگ پوست خود انتخاب نمایید. افرادی که دارای صورت های گرد هستند و می خواهند آرایش صورت گرد داشته باشند، بهتر است از پوشیدن لباس هایی با یقه های خطی همانند یقه قایقی؛ یقه های بسته همانند یقه اسکی و یقه های پهن بزرگ خودداری کنند.
با توجه به آنکه صورت های گرد دارای طول و عرض برابری هستند، برای انتخاب زیورآلات نیز باید به این مسئله توجه نمود. بر این اساس این افراد بهتر است که زیورآلاتی را انتخاب کنند که باعث کشیده به نظر رسیدن فرم صورتشان شود. گردنبندهای چند لایه بلند، گردنبندهای دارای مهره و نگین هایی که وقتی روی گردن قرار می گیرد تشکیل V می دهد و همچنین گوشواره های بلند و آویز گزینه های بسیار مناسبی برای این افراد هستند.
بهترین راه برای تاکید بر زیبایی گردی صورتتان این است که تا جای ممکن چشمانتان را برجسته آرایش کنید. پس به سراغ سایه‌های چشم تیره رنگ مثل قهوه ای، مشکی، آبی تیره و بنفش بروید. شما باید به ابروهایتان شکل دهید و داخل آن‌ها را پر کنید. ابرو‌های زاویه دار توجه را به چشمان شما جلب می‌کنند و باعث می‌شوند صورتتان کمی کشیده‌تر به نظر برسد

جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023 جدیدترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد 2023

** امیدوارم از دیدن این تصاویر لذت برده باشید **

اختصاصی: خبرینا

نظرات