عکس برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام منتشر شد! + (تصویر)

7

خبرینا | ریحانه پارسا را همه می شناسید، بازیگر جوانی که پله های شهرت را یک شبه خیلی سریع طی کرد اما خیلی زود با انتخاب راهی نادرست از اوج خودش را به زمین رساند.

عکس برهنه ریحانه پارسا توسط خودش منتشر شد

این بازیگر ایرانی که بعد از طلاق از همسرش مهدی کوشکی به کشور ترکیه رفت، انواع و اقسام کارهایی که نباید می کرد را انجام داد تا دیگر راه برگشتی برای خودش باقی نگذارد. حالا در جدیدترین اقدامش، عکس برهنه خودش را در اینستاگرام منتشر کرده است.

عکس برهنه ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که اعلام کرده بود شاید روزی بازیگر فیلم های غیراخلاقی (پورن استار) شود به تازگی در صفحه اینستاگرام خود عکسی برهنه و لخت که البته به خاطر قوانین اینستاگرام آن را سانسور کرده منتشر کرده است.

عکس برهنه ای که ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرام از خودش منتشر کرد

واکنش ریحانه پارسا به انتشار عکس برهنه از بدنش

ریحانه پارسا که در صفحه اینستاگرامی اش به آدرس instagram.com/divaparsaa فعالیت می کند، با انتشار یک استوری عملا به منتقدان انتشار عکس برهنه اش اعلام کرد که به شما مربوط نیست!

ریحانه پارسا نوشته است: هرکسی با وجود من، با کارای من، با رفتارای من مخالفه، میتونه تنهام بزاره..

من به آدمای به ظاهر خوب نیاز ندارم..

استوری اینستاگرام ریحانه پارسا بعد از انتشار عکس برهنه از خودش

این اولین بار نیست که یک بازیگر زن ایرانی اقدام به انتشار تصویر برهنه خود می کند، در سالهای گذشته گلیشفته فراهانی چندین بار اقدام به این کار کرده است.

خبر خودکشی ریحانه پارسا

اما در یکی از آخرین جنجال های پارسا در ترکیه، خبر خودکشی و مرگ او بود که آن هم سر و صدای زیاد به پا کرده بود.

تجاوز جنسی به ریحانه پارسا

بازیگر سریال پدر، ریحانه پارسا در جدیدترین پست اینستاگرامی درباره مورد آزار جنسی قرار گرفتن در ۱۶ سالگی و در نوجوانی افشاگری کرد و نوشت:

او درباره جزئیات تجاوز نوشته است: شانزده سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد، آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.

به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد. در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛

به خودم آمدم دو سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم! اکنون پنج سالی از آن نیمه شب می گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخداده در نقطه ایی از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می کنم:((قبول واقعیت نصف موفقیت است))…

عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ «از شما می خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع،((نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید))!»

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا اول اسفند ۱۳۷۷در تهران متولد شد. او در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. در ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی هم‌خانه و کمتر از یک سال بعد از وی جدا شد.

ریحانه پارسا در شبکه‌های اجتماعی حاشیه‌هایی ایجاد کرد که باعث شده او را به خامی و تلاش برای دیده شدن متهم کنند. پس از پایان سریال پدر، بلافاصله تمامی عکس‌هایش از نقش‌آفرینی در این سریال را از صفحهٔ اینستاگرامش حذف کرد و عکس‌هایی «با ظاهری متفاوت» مشابه عکس‌های مدل‌ها منتشر کرد.

عکس: ریحانه پارسا

او نوشت: «من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطهٔ سریال پدر هست (این رو هیچ وقت یادش نمیره) از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرق زیادی با تصویر این ماه‌های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده و هست، صرفاً توجیهی است که ریحانه هیچ شباهت (ظاهری) به لیلای دیده شده نداره!»

7 دیدگاه در “عکس برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام منتشر شد! + (تصویر)

 1. نام گفت:
  ۹
  ۲

  سانسور ها رو ور دارید

 2. ناشناس گفت:
  ۳
  ۱

  احمقانه کاری بود که انجام داد زن ایرانی باشخصیت نجابت وبرای خودومیهن خود احترام قائل است هرزه بی خانواده

 3. ناشناس گفت:
  ۵
  ۱

  دلش میخاد

 4. ناشناس گفت:
  ۱
  ۱

  تف بهت

 5. ناشناس گفت:

  عقده دیده شدن

 6. نیم کیلو آدم گفت:

  سلام ،تصمیم گرفتم دیگه هیچکسو قضاوت نکنم، رفتار و عقیده و عملکردها خیلی عجیبتر شده ،واقعا نمیدونم چه خبره و در آخر خلاصه کنم ،فقط برای همه آرزوی عاقبت بخیری میکنم، حتی برای خانم پارسا مواظب خودمان باشیم، از هر اتفاقی پیامی برای جدا نشدن از انسانیت واقعی

نظرات