مهدی طارمی اشک دختر پورتویی را درآورد + عکس

0

خبرینا | روز جمعه تیم پورتو با تیم بواویشتا بازی داشت که در این مسابقه پورتو توانست با ۴ گل رقیب خود را که اتفاقا دروازه بانش علیرضا بیرانوند بود را از پیش رو بردارد. اما در پایان مسابقه مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو با اهدای پیراهنش به یک هوادار، اشک او را در آورد.

اشک هوادار دختر پورتو به خاطر طارمی درآمد

اشک هوادار دختر پورتو به خاطر طارمی

در میان هواداران پورتو چند نفر هم حضور داشتند که با پرچم ایران حضور یافته بودند؛ یکی از هواداران دست نوشته بزرگی به دست داشت که روی آن نوشته شده بود: “مهدی پیراهنت را به من بده!” جالب اینجاست که رنگ این نوشته ها نیز به رنگ پرچم ایران بود تا در کنار پرچم ایران، آن بخش از ورزشگاه، برای طارمی حال و هوای دیگری داشته باشد.

عکس: طرفداران پورتو که از مهدی پیراهنش را میخواستند

مهدی طارمی پیراهنش را هدیه داد

ستاره پورتو زمانی که متوجه این دست نوشته و پرچم ایران شد به سمت هواداران یاد شده رفته و در حرکتی جالب، درخواست هوادار خانمی که پیراهنش را می خواست اجابت کرد. این هوادار در حالی که با چهره ای ذوق زده به طارمی خیره شده بود، پس از دریافت پیراهن او در حالی که از شدت شادی اشک می ریخت، یکی از بهترین خاطرات خود را تجربه کرد.

عکس: اشک ذوق طرفداری که پیراهن مهدی طارمی را هدیه گرفت

مهاجم گلزن تیم ملی ایران بعد از این که حرکت زیبای فوق را انجام داد مثل همیشه با حالتی خونسرد برگشته و به مسیر خود ادامه داد؛ در حالی که هنوز تشویق می شد و هواداری که پیراهنش را گرفته بود، در حس و حالی دیدنی قرار داشت. این ستاره محبوب در حین ترک زمین با درخواست چند هوادار دیگر هم مواجه شد که از او درخواست عکس یادگار کردند؛ مهدی درخواست این هواداران خردسال را هم فروتنانه قبول کرده و با گرفتن گوشی از آنها، یک سلفی خاطرانگیز برایشان گرفت.

 

نظرات